herhangi bir adam konusmak nasil – 5 gizli ipuçlari basarinin

Bir adam konusuyor zaman sinir alir miyim? Var mi kez ne demek bilmiyorum çünkü erkeklerle konusmalari önlemek ne zaman? Eger bir adam yaklasim ve güven ve cesaret için bilmek ister misiniz? Eger basari herhangi bir adam konusmak sonraki garanti edecegini bilmeniz gereken bazi ipuçlari vardir.

1. Malzeme üzerinde firça.

En çok çocuklar spor seviyorum çünkü, su anda popüler olan oyuncular ve takimlar asina. O an ya da yeni bir de oynanan bir oyunu getirmek, adam büyük olasilikla hemen kadar sohbet baslatmak mümkün olacak. Hatta “Peki kim Eger büyük oyun için köklenme mi?” Konusma haftaki alacak soruyorum.

2. emin olabilirsiniz.

Eger konusma baslamadan önce en iyi bakmak emin olun. Eger iyi bakmak ve iyi görünüyorsun biliyorsaniz bir adam kadar yürürken, daha rahat ve kendinden emin hissedeceksiniz. O seninle konusmak degilse, kisisel olarak almayin. Eger yanlislikla onu çikmaya basladi önce o samimi olmadigini ögrendim memnun olun. Onun kaybi degil, senin gibi bak.

3. gülümseme.

Her zaman kendinizi tanitmak gibi hemen her iki sakin olur, parlak bir gülümseme vermek ve o size ve nazik konusmak kolay oldugunu hissedeceksiniz. Sizin gülümseme sadece yer almak için bir konusma için kapiyi açacak. Sizin gülümseme herhangi bir adam için konusma yetenegi verir anahtaridir.

4. O bir akrabasi düsünün.

Sadece kafanizda, o uzun zamandir görmedim senin kuzeni iddia. Bu gibi yaparak, otomatik olarak daha açik olacak ve o yaptigini ögrenmek için sorular soracaktir. Bu ayni zamanda dinlenmek için ve güvenli yerine sohbet baslatmak için korkuyor hissedeceksiniz yardimci olacaktir.

5. istatistik hatirliyorum.

Eger sayi oyunu odaklanmak ve sadece zaman büyük etkilesim yarim için kendinizi hazirlamak Eger konusmak ilk adam çikarmak degilse, o zaman hayal kirikligina olmayacaktir. Onu konusmak sadece iyi bir uygulama olacak ve herhangi bir etkinlik gibi, o kadar fazla uygulama – daha iyi olur.

Bir prova olarak her konusma bakarak, her gün gelistirmek ve herhangi bir adam konusmak kendinizi mümkün bulacaksiniz.