için-pop nasil soru

Eger bu konuda çocugunuzun söyleyebilirim, böylece, her iki gibi bir sey seninle evlenmek ve sonsuza kadar hatirlar Sevgilinizin sormak istiyorsaniz kullanmak için romantik ve güzel pek çok yolu vardir. Iste en iyi fikirler:

1. Ilk tarih

En romantik jestleri geçmisten geliyor. Onu etkilemek istiyorsaniz, ilk tarih vardi ayni yerde size evlenme teklif. Olasi tüm ayrintilari tam atmosferini yeniden deneyin. Bu jest bu konuda düsündüm ne kadar onu gösterir ve iliskinizin basinda sizi yasanan küçük seyler ihmal etmedi.

2. konum

Bu çok önemli. Eger “büyük soru” sormak istediginiz iyi düsünün. O doga gibi mi? Eger öyleyse, belki bir yerde bir selale veya bir nehir yakininda, daglara gidebilir. Yaratici olun ve o daha ne istiyorsunuz düsünüyorum.

3. tasima

Bu kez evde aracinizi birakin ve yenilik göstermek daha iyidir. Bir yat, bir sicak hava balonu, bir limuzin, eski bir araba, bir helikopter veya bir at deneyin.

4. En sevdigim sarki

Ne onun en sevdigi sarki (zaten biliyorsaniz, “eylem” baslayan bir arka plan olarak kullanmak) oldugunu ögrenin. Bu isin içinde romantizm bir çok sey var.

5. Romantik bir gezi

Bir sürpriz gezi, egzotik bir planlayin. Bu sürpriz onu suskun yapacak ama kesinlikle “evet” diyecektir.

6. Çok para kullanmayin

Eger evlenme teklif istediginiz zaman, çok pahali bu basit bir soru disinda bir sey yapmazlar. Bu para ile ilgili degil, tüm yaratici olmak ilgilidir. Onu iyi biliyorsaniz, bu zor olmamali. Bu olay düzenlenebilir kolay olmadigini düsünebilirsiniz bile, size haline nasil yaratici sürpriz, ve evlenmek için onu soruyor olabilirsiniz, bir çift olarak hayatinda büyük bir an olacak.