iliski breakups ile basa çikma

Bir iliski içine almak bazi insanlar tutan seylerden biri iliski breakups ile basa çikma. Genellikle bu kötü zarar edilmis ya da büyük bir dost kadar kötü bir mola geçmesi gördük insanlardir. Bir ara yukari ortasinda konum Yani, bu kötü hissettiginiz bu hiç de sasirtici degil.

Orada ve dagilmasi üzerine almak için yapmaniz gereken bazi seyler bir çamasir listesi, ama anlamak ve zor olacak ve bu üzerinden almak için zaman alacagini oldugunu gerçegi ile uzlasmak zorunda. Bu iliski üzerinden almak için alacak Sadece ne kadar söylemek zor. Hatta iliskinin uzunluguna bagli kurtarma kez verdi grafik gördüm – bu saçma tür. Herkes farklidir, hepimiz böyle bir sey için farkli yanit verir.

Kendinizi üzgün ve aglamaya olmak için biraz zaman verin, ancak çok uzun yasamak ya da büyük bir acima parti baslamayin. Bazi arkadaslar görmeye baslamak – biraz eglenelim. Eger eski animsatan evinizden seyler temizlemek isteyebilirsiniz. Eger kendini daha iyi yakmak hissediyorum. Bir kutuya koydum ve görme yere sopa degilse.

Ben esim ile ayrildik Ne zaman biz evliyken ihmal edilmis benim sanat geri güvercin. Bu beni gerçekten odaklanmak ve yeni özgürlük takdir sey verdi. Orada ihmal ettik veya takip degil bir sey olabilir. Eski bunu yapmaya degildi çünkü pesinde size yapmadim bir sey, özellikle yararli olacaktir.

Bu zor ama sadece ilerlemeye devam ederseniz, her sey hayat normale geri alacak daha iyi ve kisa zamanda fark edeceksiniz alacak. Herhalde farkli olacaktir ve yolda bir anda daha iyi olabilir.