iliskilerin iki tip

Gençler için partner bir oyun gibi, ama ortak her zaman bir sey ile olabilir. Kimse kazanir. Kirik duydum birisi her zaman vardir. Bu konuda çok karisiklik var neden ana nedenlerinden biri çevrimiçi topluluklar ve ne baban seni ve ne arkadaslariniz yaptigini anlatiyorsun arasindaki tüm farkli cevaplar vardir. Yikmak için, iliskilerin sadece iki türü vardir; iki temel sevgi tabanli ve kolaylik vardir. Her orada yararlari ve her var engelli. Bu sadece zaman iliskide aradiginizi baglidir. Her iliski türü bu kurallari, yöntemleri, takip etmek hileler dizi kendi vardir, Ama oynamak için kurallari bilmek size üstünlük verecek aradiginiz hangisi bilerek.

sevgi temelli iliskiler

Bir sevgi temelli bir iliski istedim, o genellikle özel biri civarinda oldugu isteyen vardir. Onu / onun ruh esini diyebiliriz. Bu kisi ile hayatinin geri kalanini geçirmek istiyorsaniz. Daha sonra bir sevgi temelli iliskinin tanimi uyuyor. Bu seyler roket bilimi, sadece sagduyu degil. Ben ask bu tip insanlarin çogu zaman bir süre içinde bir sevgi temelli bir iliski kaybolur oldugunu düsünüyorum, bulmak nadir ve zor oldugunu uyarmak gerekir ragmen.

kolaylik dayali iliskiler

Bu gezegende bugün iliskinin en sik görülen tipidir. Çogu insan hiç bir nedenle, bir araya. Onlar daha iyi kimse bulamadi çünkü çogunlukla bu. Eger su anda bir ihtiyaci karsilamak için birini ariyorsaniz. Uzun vadeli iliskiler masaya bile degildir. Iliskileri insan var türleri uyumlu veya ortak çikarlarin bir tür ariyoruz.

Iliskiler Iki Türleri Genel Bakis

sevgi tabanli

• esiniz ile derin bir bag hissediyorum, ama zaman içinde insa.
Beklemek • istegi. En iyi yakalar bulmak için en zor olan kisilerdir.
• daha yüksek bir standart kendinizi Holding. Her zaman kendini gelistirmek.

kolaylik tabanli

• ortak ilgi ariyorsunuz. Gitmek için en sevdiginiz yerde insanlarla tanismak.
Birçok kisi gibi • Yaklasim Birini bulana kadar
•, çekici bak bir çok konusmak ve mümkün oldugunca çok insan olarak.