iliskinizin kontrol altinda – bu tips_ izleyerek yapabilirsiniz

Eger iliskide güç kaybettiniz mi? Lütfen adam gibi bir iliski içinde her seyi kontrol aliyor? Eger iliskide tüm kararlar için güçsüz ne olur? Her iliskide her iki tarafin güç için savasir. Genellikle bir takipçisi ve bir lider vardir. Burada daha fazla güç almak ve takipçisi olmak degil bazi yollari vardir. Bu ipuçlari ile iliskinizin kontrol altinda.

Sinirlari Kurban

Kurban herkes çalismak iliski için sirayla yapmasi gereken bir sey vardir. Bu her seyi vazgeçmek ve ona dogru güç açmak zorunda anlamina gelmez. Sen sadece onu mutlu etmek için tadini tüm kurban gerekmez. Sen onun kaprislerine boyun karar vermeden önce ihtiyaçlarinizi göz önünde bulundurmaniz gerekir. Eger üzerindeki kontrolünü resenting baslayacak gibi bu yönde gitmek sadece, risk iliski koyacagiz.

Hafife her zaman teslim zaman o götürecek ve o her zaman onun yol alir. Onun yol almaz Ne zaman çok asabi olacak ve argümanlar takip edecek. Onun istekleri her zaman birlikte gitmek ve o onun kontrolü için bir tepside kendinizi teklif var gibi kazanmak için herhangi bir çaba ortaya koymak gerekir yoksa sorun gitti.

Güç kaydirilmasi

Iliski isi yapmak için, kontrol ve güç paylasmak gerekir. Ikiniz için güç degistirme yerine sadece onu kontrol tüm alma anlamina gelmez. Iliskiler bir vermek ve durum almak ve bazi denge olmalidir. Ilgili her iki insanlar farkli fikirleri var ve istiyor ve her iki kisi tarafindan saygi gerekir. Her iliskinin dengesi katki ve iliski kontrolü olmalidir.

Onun istekleri mantiksiz zaman ona hayir demek baslamalidir. O ona o diye düsündü o üzerinde kolay itme olmadigini fark edecektir yolun her adimda vermeyecektir degil ve oldugunu anladiginda. Iliskinizin kontrol olmak için her iki çalismasi için iliskide ayni çaba olmalidir.