ilk tarih fikir ve yerlerde Londra’da kalma gitmek

Londra’da kalma bazi için bunu yapmak kadar zor olmak zorunda degildir. Devam birçok konumlar ve kamu olaylari ile, baskenti sehirde herkes için bir sey kesinlikle yoktur. Yani, bir ilk günü gitmek için bazi harika yerler nerede? Iste bazi fikirler vardir.

British Museum kadar modern zamanlara kadar tüm yol tarih öncesi dönemlerden sergiler vardir. Bu sergiler dünyanin her yerinden ve British Museum Rosetta Stone ve Portland Vazo gibi bazi ünlü eserleri ev sahipligi yapmaktadir. En iyi bölüm bu müze halka ücretsiz olmasi. Tarih ile dolasmak ve tomurcuklanan iliski için biraz sinif ekleyin.

Heyecan, bir sey ise, London Eye biraz daha iyi tarih tanimak. Bu dünyanin en büyük gözlem tekerlegi ve konuklar Londra Skyline inanilmaz manzarasi verir. Bu yaklasik otuz dakika içinde Londra’nin ünlü yerlerinden elli bes üzerinden görebilirsiniz.

Bir ilk tarih için harika bir fikir tarihinin en ünlü kisilerin bazi schmooze olacaktir. Madame Tussaunds sindan ve Britney Spears, Shakespeare ve hatta Kraliçe kendisi ile yüz yüze gidin. Karanlik tarihin biraz için, London Tower iskence ve yürütme dokuz yüz yillik binanin tarihi hakkinda konusma kadar grev için mükemmel bir mekan olabilir.

Tarih geç oldu? Big Ben, Londra’nin ünlü saat kulesi onlari alarak onlara bildirin. Bu bina 1.547 öncesinden bu yana Ingiliz Parlamentosu ev sahipligi yapmistir. Sadece güzel bir yürüyüs olmasini isterseniz, London Bridge genelinde bir adim için tarih almak ve güzel konusma üzerinde sehirde alir.

Mükemmel restoranlar ünlü yerlerinden, Londra aksam yemegi ve film yaklasim kalma dünyanin en büyük clichà © içeri bugüne kadar en iyi sehirlerinden biridir. Bir müze ya da ünlü bir konuma bir gezi ile biraz seyleri karistirmak. Tarihler para her zaman degildir. Genellikle biriyle kalir bir tarih sonsuza kadar cazibe ve biraz gizem vardir biridir. Ilk tarih için önemli basit ve benzersiz tutmaktir. Yaptiginiz ne olursa olsun seçenek ile, kesinlikle Londra beklentilerinizi kadar yasayacak emin olabilirsiniz. Her zaman güvenli ve içgüdülerini bir tarih izleyin.