ilk tarih kadin güç var

Ilk tarih her zaman dikenler ve midelerinde kelebekler asagi sinirlilik gönderin. Ama hiç soguk ayaklar içine vermek asla. Kadin tarihi, böylece güç almak ve kullanmak güçlü olanlardir. Burada yararli olabilir kadinlar için bazi ilk tarih ipuçlari:

1. Giysi, tevazu ile. Evet, mütevazi. Siz ve esiniz zaten sicak oldugunu biliyorum, bu yüzden onun yüzüne çalistirmak için gerek yoktur. Ayrica, onu size saygi ve bakmak ne kadar iyi içindir degil, kim için sizin gibi istiyorum. Sonra tekrar, asagi elbise veya kötüleyen makyaj için bir neden degil. Eger elbise seksilik üzerinde sesi asagi gerekir sadece. Çok fazla deri ortaya koymuyor güzel ve rahat bir sey giyin. O daha geri gelmesini devam edecegiz böylece gizemliligi faktörü kadar çentik gerekir.

2. Güzel hareket. Çok kaba, ileri, ya da agresif olmayin. Edep korumak ama bir islak bez olmayin. Iyi eglenceler ve biraz gevsetmek, ama onu baska bir sey düsünmek ya da sizin yanlis düsünmeye neden olabilir, çünkü onunla çok fazla özgürlükler yapmayiz.

3. Hollandali edin. Tüm çürük domates atmak önce Simdi, sadece okumaya devam edin. Bu, hiçbir sekilde, birbirine bagli olan ve daha iyi sizin aranizda seyler kadar iki tanimlanir bu sekilde tutmak için, yani bir ILK tarihtir. Hollanda soyma, size Ona hiçbir sey borçlu degilsiniz duygu kurmak, bu nedenle ikinci bir tarih sizin mahkemede hala bir seydir.