Insanin insan çekmek için kadin-nasil ne çekici bulurum

Peki, tam olarak ne erkeklerin kadinlara çekici bulurum ve onlar ne ariyorsun? Eh, ben adam çekmek ve erkeklerin kadinlara çekici bulmak ne için sirlarini paylasmak için gidiyorum. Bu sekilde, mükemmel adam çekmek mümkün olacak.

Erkeklerin kadinlara çekici bulmak ne içine ben dalis önce, sana uzun vadeli iliskiler hakkinda bir sir bilmek gerektigini düsünüyorum. Çalismak için bir iliski için için, yer alan bir kaç sey olmasi zorunludur. Gerçeklesmesi gereken ilk sey bir iliskide her iki partner iliskiye deger saglamak gerektigidir.

Ikinci ucu önemlidir. Çalismasi için iliski için için, seni seviyorum gerekir. Bu kadinlar için temel var. Ve erkekler için, onlar saygi gerekir. Eger saygisizlik bir adam varsa, o sevilmemis hissediyorum yapacagiz söyleyecegim ve sizin için seyler demek istiyorsun.

Ve bir kez sevilmemis hissediyorum, onu saygisizlik devam edecegiz. Yani, son iliskiniz için sirayla, bu kavrami anlamak gerekir.

Simdi çikis yolu, erkeklerin kadinlara çekici bulmak ne üzerinden gidelim o var ki.

Erkeklerin kadinlara çekici bulmak çok seylerden biri kendileri için var saygidir. Kendinizi saygi yoksa, baska kimse size saygi nasil bekleyebilirsiniz? Çocuklar kendileri için saygi kadinlari seviyorum.

Erkekler çeken baska bir sey bir kadin onun benzerlikler oldugunu. Bir adam o sizinle ortak bir sey oldugunu görürse, o sizinle vakit geçirmek isteyeceksiniz. Eger spor ya da böyle bir sey içine olmak zorunda degilsiniz. Film ve oyun içine iseniz sizin gibi bir adam ayni seyi içine ise, ve, o size çekici olacak.

Ayrica, kendiniz olmak emin olun. Kendilerini olabilir kadinlar gibi adamlar. Sen degilsin biri olmaya çalismayin.

Bu adamlar kadinlarda çekici bir kaç sey vardir. Eger bir adam yukarida tartistigimiz seylerin herhangi yapiyor fark ederseniz, o kesinlikle size çekici oluyor.