Iyi bir kör tarih için bazi ipuçlari

Kör tarihleri, korku filmleri seyler vardir degil mi? Eh, onlar olmak zorunda degilsiniz. Bir kör tarih ile mükemmel harika bir zaman olabilir. Kör tarih iyi gider emin olmak için yapabileceginiz bazi seyler var.

Kisi hakkinda merakli olun. Sadece kisi hakkinda bilgi almadan bir kör tarih kabul etmeyin. Eger onlar hakkinda bir seyler bilmeli bu kisi ile bütün bir aksam geçirecek. Eger tarihinden önce bir telefon görüsmesi düzenleyebilirsiniz bakin. Eger gerçekten bunlari konusmak eger onlar hakkinda biraz daha fazla bilgi edinmek için bir firsat olacaktir. Bu tarih gece çok fazla sürprizler sahip önler.

Bir telefon görüsmesi e-posta deneyin alamiyorsaniz. En azindan size tarihinden önce kendi kisiligi hakkinda bir iki sey ögrenmek olabilir. Bu tarih hakkinda sinirlilik yardimci olmak için uzun bir yol kat edecektir. Eger bazi bilgiler varsa ne olacagini bilir.

Rahat bir tarih plani. Sik bir aksam yemegi ve tiyatro için tarih gitmeyin. Bu aksam rahatlayin ve keyfini çikarin hem de bir seyler yapmak daha iyidir. Büyük bir üretim tarihinden sadece daha fazla sinir her iki yapmak için görev yapacak. Rahat sakin bir restoran kör bir tarih için mükemmel bir seçimdir. Güzel bir aksam yemegi üzerine konusma bol olabilir.

Ilk izlenimler unutmayin. Tarihinizi rahat bir gece olmasi planlanmaktadir bile uygun giyinmek gerekir. Eski esofman göstermek ve onlarin izlenim iyi olmasini beklemeyin. Ya hararetli degil, bu sadece bütün gece çok rahatsiz olacaktir. Bayanlar, ilk kör tarihte açiga ve müstehcen giysiler giymeyin. Eger biraz daha iyi Gönderdigi biliyorum daha sonraki bir tarihte için sakla.

Sizin tarihte görgü uygulama. Kötü davranis için bir bahane yoktur asla. Bir tarihte iseniz ve iyi tarafi göstermesi gerektigini. Sizin tarih bunu takdir edecektir.

Hazirlik da kör tarih seyler girer ne kadar olursa olsun hala yanlis gidebiliriz. Bu soruna neden olan kimya eksikligi olabilir ya da belki sadece ortak bir sey yok. Insanlarin hem asiri sinir ise Kötü bir tarih de olabilir. Ne olursa olsun kötü bir zaman neden olabilir düsünün için zaman gerektigini nedeni.

Son olarak, kör bir tarihte yapabileceginiz en önemli sey eglenceli olmasi. Sadece yeni bir iyi bir arkadas ya da büyük bir iliski karsilamak olabilir.