iyi ya da kötü – bastan içinde oyun oynarken

“Onunla oyun oynuyor.” “Onunla oyun oynuyor.” “Onlar birbirleri ile oyun oynuyoruz.” Bu yorumlar her zaman ret sert görünüyor eslik eder. Ben sevgilisi ile tenis oyun keyfini ise, kimse “birbirleriyle oyun oynarken” bizi suçlamak için gidiyor. Neler oluyor?

Çogu kisi “akil oyunlari”, kötü kötü, kötü oldugunu fikrine hemfikir. Ama kim aramizda onlari oynar hiç? Ben bu oyunlari her zaman kötü olmadigini teslim, aslinda bazen iyi ve sosyal etkilesim hatta düpedüz gereklidir. Ben onlara “sosyal oyun” diyoruz.

Özellikle: Erkekler, bir güzel bir kadin devam ediyor ve o (o hemen hemen her zaman olacaktir) “sizinle” oyun oynamak “baslarsa, motivasyon hemen hemen her zaman ya savunma, ya da eglenceli oldugunu unutmayin dogru, bazi sosyal oyunlardir. gerçekten eglenceli, yeter ki aldatma ya da kötü niyetli dayanmayan gibi -. gerçekten, tenis oyun keyfini gibi bir çok ben de iyi huylu çesitli gerçekten yararli oldugunu düsünüyorum – saglikli bir sosyal oyun özünü asagidakilerden biri :

(1) “nasil oldugunu bile bilmiyorum çünkü ne demek Güvenebileceginiz? Bana söyleme – bana göster! ”

Örnek olarak, kendini kontrol bir görüntü sadece bir kadin kadar yürüyüs daha gerçekten kim kurulmasi ve Merhaba “gibi bir sey söyleyerek de çok daha etkilidir. Çok çekicisin ve abartmak tüm diger çocuklar aksine, ben kendini kontrol ve ilk dostluk koymak için istekli çünkü. “Herhangi bir adam ama sadece bir adam olabilecek degil, söyleyebiliriz benimle konusmalisin onun eylemleri ile.

(2) “adli oynayalim!”

Ve bekleme DEGER – Kadinlar genellikle uzun, yavas, ve alay olan bastan iyi tür oldugunu erkeklerden daha iyi anliyorum. Ben mutlaka burada bile nihai birlesme bahsetmiyorum – bakireler de bu oyunlari. Genellikle sonunda bazi fiziksel seklinde ifade olmasina ragmen gerçek bastan, zihninde olusur.

Bir teknik faul tür – Ama bir uyari olarak, bazi oyunlar, istismar aldatmak ve asagilamak için tasarlanmistir.