Kaçinmalisiniz 5 ölümcül tanisma hatalar

online dating hatalar size yapmaktan kaçinmalidir!

Sans mutlaka tanisma zaman güzel bir iliskimiz yapma ile ilgisi pek yok.

Dogru ve hatta yanlis yapabilecegi fazla yapabilecegi seyler çok sayida bulunmaktadir. Eger gerçekten online dostluk gerçek ve romantik bir iliski içine çevirmek istiyorsaniz, bazi kurallara uymak gerekir.

Online dating hata # 1: Profil tutarsizlik?

Ilki kendinizi bir resim göndermek ya da çevrimiçi bir arkadasiniza bir resim göndermek için gidiyoruz eger, bu size bir resim degil, gerçekten güzel / yakisikli arkadas olun olmasidir. Er ya da geç bu kisi karsilamak olabilir ve gerçegi yine çikacaktir. Bu yüzden dürüst olmak. Bu dogru olmadigi sürece “ince ve 5’3” ya da gerçekten ‘tutkunu “ve 6’1 olarak kendinizi tarif yok.

Online dating hata # 2: dakik olmayan!

Bir tarih çevrimiçi sohbet ya da telefonda konusmak yaptiginizda, orada olmak ve zamaninda orada olmak. Siz de, iliskiyi sürdürmek için çaba ortaya koymak gerekir. Bunu yapmazsaniz, diger kisi kisa sürede ilgi kaybedebilir ve hareket edecek.

Online dating hata # 3: timbaktu içine konusma detouring!

Konusmalarinizi ilginç ve gerçekçi olun. Sadece etrafinda saka ve “sevimli” açiklamalar yapmayin. Müzik veya film gibi ortak ilgi bulun. Hedefleri ve degerleri hakkinda konusmaya almak gerekir. Dikkat edin. Bu sevgi, saygi ve baglilik bir kisinin görüsleri hakkinda çok sey ögrenebilirsiniz.

Online dating hata # 4: esinizden bekliyor mükemmellik

Bay veya Bayan MÜKEMMEL bulmak için beklemeyin. Onlar yoktur. Tüm insanlar kusurlu vardir. Noktasi kabul edebilir kusurlari olanlari bulmaktir. Bu her birimiz farkli ve ilginç yapmak küçük tuhafliklar ve huylarin var.

Online dating hata # 5: bir yük treni iliskiniz acele

Bir iliski içine acele her zaman bir hatadir. Acele etmeyin.

Onlari konusuyor ve gerçekten bir konusma sonunda görmekten nefret zaman yeterince rahat hissediyorum ve rahat kisiye taniyin.

Sonra, ve ancak o zaman, sahsen onlari karsilamak ve baska bir seviyeye iliski almaya hazir olacaktir. Eger asik olmak için önce arkadas en iyi olmasi gerekir.