kadin almak için nasil – basari için ipuçlari

Eger kadinlarla basari yasiyorsunuz? Size ilgi oldugunu herhangi bir kadin yaklasim yapabiliyor musunuz? Aksi takdirde, kadin toplayip sanatini ögrenmek gerekir. Size eglenceli buluyorum yoksa digerleri otomatik olarak reddeder Bazi kadinlar, açik fikirli. Düzgün kendinizi bu eger Ancak, kadinlar toplayip sansi yok.

Bazi erkekler dis görünüsleri, ya da yükseklik cesareti vardir. Bu fiziksel açidan daha fazla nedeni olabilir. Çünkü görünüyor ya da durumu kadinlarin yaklasan korkuyor, kendinizi kisa satiyoruz. Kadinlar komik ve eglenceli buldugunuz çirkin erkekler tarih olacaktir. Kadin kisilik agirlikli olarak ilgilenen ve bir adam ile zaman geçirmekten keyif olsun veya olmasin. Gerçekten kadinlar toplayip ile basarili olmak için, görünüyor ve ne kadar para yapmak ve bir çaba yapmaya baslamak endisesi durdurmak gerekir.

Uzanan zaman sonuçlara atlamayin. Birçok erkek bile bir kadin yaklasiyor önce reddedilecektir varsayalim. Denemek kadar reddedilmesi için gidiyoruz ancak, kesin olarak bilmek asla. Eger reddedilir bile, bu deneyimi ögrenmek ve bir sonraki denemede artirabilir. Çalisiyor ve basarisiz her zaman hiçbir girisimde daha iyidir. Eger hatalari kadinlarin toplayip ögrenebilirler. Reddetme Eger yanlis bir sey yapiyorsun ve bir kez ne oldugunu bildiginiz bir iyi bir göstergedir, yapmaniz gereken tüm yaklasimi degistirmek oldugunu ve kadinlarin toplayip daha basarili olan baslayacaktir.

Eger almak istediginiz kadin belirledik sonra, onunla konusmak gerekir. Kadinlar her zaman güven etkilendik. Eger kambur ise yaklasim yok, düsük güven ya da asiri sinir bak. Kadinlar bu yaklasim bir sans vermeyecektir. Bu basarisizlik için kendinizi ayarlamak. Omuzlarinizi kare, basinizi yüksek tutun ve kadin üzerinde güvenle yürüyün. Onunla iyi bir göz temasi olun. Göz temasi ilgi ifade eder.

Onun duyarli hissediyorum zaman gerçek kendini sunun. Biraz flört ve eglenceli bir yan göstermek istiyorum, ancak aptal ses yok. Kadin istihbarat çekiliyor. Oturumda hakim emin olun. Ona ilgi gösterin, ama ilgi paylasan ve onun hakkinda konusurken arasinda güzel bile degisim oldugundan emin olun. Bu saygi gösterir, ama kadin o gerçekten gerçek ilgi olup olmadigini görmek için bir sans verecektir. Amaciniz bir iliski ise, bu önemlidir. O gerçek ilgi degilse, kisisel olarak almayin. Bu zor bir iliski oldugu ortaya çikti olurdu.