kadinlar için 5 ipucu – bana asik bir adam düsüs nasil

Eger bir adam ile ilgili ve olduysan sizin için duygularini anlayamadik ve size asik bir adam düsüs nasil merak ediyor. Eger ciddi bir iliski adam ile planlari, ve bir sonraki seviyeye için hazir olsa, bir insanin iç düsünceleri hala anlasilamamistir.

Onun uzun bir süre bekledim ama yine de kalbi ya da duygusal duygu idrak edemez üç sihirli kelime konusur kadar bir adam anlamak mümkün degildir.

(1) kadin tutum

Asik bir adam düsüs nasil ilk ve önemli olumlu tutum ve her sey için sayar. Erkekler de herkes benzer, herkes mutlu insanlar seviyor bize edelim.

Kendi adamla küçük hatalari bulmak kadinlar zor onlar için ve o yasiyor deli kafa adam için mutlulugu bulmak için bulacaksiniz. Eger, gülmek gülümseme ve sadece eglenmek varsa onu çekecek.

(2) Ne erkeklerin dikkatini çekmek

Çekici kadin her yerde fark almak egilimindedir. Temiz olmasi dolayisiyla çalisin, akillica elbise ve erkeklere çekici bir görünüm egilimindedir. Erkekler iyi bakmak kadinlar bakarak tadini çikarin. Vücudunuza artirir giysi seçmek için zaman gerekir. Erkekler kadinlarin dogal bir görünüm seviyorum, ama vücudunuzun ve makyaj gibi bir maske çok fazla göstermek giysiler giymek için degil tavsiye edilir.

(3) kendine güven

Erkekler kendine güvenen kadinlara ilgi duyuyor. Bu nedenle kendine güvenen kadinlarin hayranlikla onlara bakmak erkekler için bir önceliktir. Hatta ödemez bir is olan yapim erkek size asik zaman kendine güvenini artirmak yardimci olacaktir.

(4) bagimsizlik

Bagimsiz kadin saygi ve de çok zorba oldugu düsünülmektedir. Klasik bir örnek bagimsiz kadin kendileri bakmak olabilir. Bir is var ve para kazanmak ve kendi isteklerine göre harcamak. Ama erkekler hala hediyeler almak ve kabul kadinlar için tesekkür ederiz. Erkekler sevdikleri kadinlar için bir seyler harcama veya yapiyor zevk ve genellikle aksam yemegi için ödemek ya da bir mini tatil geçirmek. Erkekler bakim ve onunla vakit geçirmek için bakim ve bekliyoruz kadina hediyeler vererek tadini çikarin.

(5) sahte asla

Bu gerçekten seviyorum ve hayatinin geri kalanini geçirmek istediginiz bir erkekle sahte asla önemlidir. O ile temas eden küçük seyler bir hayat hayal kirikligi için bir sans dönüsebilir. Erkekler sahte davranislari ile görebilirsiniz, bu nedenle her zaman erkekle gerçek olmasi önemlidir. Eger kabul etmiyorsaniz herhangi bir anlasmazliklari ve yapilacak ona açik yapilmalidir.

Eger adam stand by olan bir adam asik yapmak için ve o sonsuza kadar sizin olacak. Size ayrilmis ve iliski de gerçek oldugunu göstermektedir.