kadinlara açmak için nasil

Sen nasil türünün daha sansli buharli rahat seks bir gece için yerlerine eve kadin getirmek mümkün hikayeleri onlarca duydum. Onlarin tabii ki bunu merak ediyorum, ancak daha sonra fiçi benzeri göbek sadece kadinlar sehvet için bu adamlar alti paketi ABS göre kapali büyük bir dönüs olacagini fark.

Tipler sayisi yapmak ama bazen overrated olabilir. Bu takilar ve George Clooney iyi görünüyor olabilir ama nasil sadece onlara bakiyorum ve hiçbir sey ne zaman kadin açabilirsiniz? Sadece dogru kombinasyonu göre kadin dügmelerine basarak meselesi nedeniyle ya da dalga siperi abs bir dizi olmadan, sizin için bayanlar sicak yapabilirsiniz. Bunu yapmak için nasil kesfetmek için okumaya devam edin.

Seksi Koku – Kadinlar gördükleri, duymak, tat duyarli, hissediyorum ve tabii koku. Hiçbir sey onlarin koku alma duyulari ama bir adamin çekici kokusu uyandirmak olabilir. Gerçekten güzel kokulu erkek parfüm veya kolonya alin ve boyun, koltuk alti ve kulak ve bayanlar içi gibi vücudun hassas bölgelerinde uygulamak bastan çikarici bir sekilde varligini hissediyorum olacaktir. Sadece sokmalari bu burun delikleri veya kiz bir hapsirik daha hizli yok olacak erkek koku çok fazla kullanmayin.

Erkek ol – herhangi bir kadin buharli yaparken, onu için erkekçe varligi daha açiga gerekir. Kapali giysiler siyirma olmadan bunu yapmak için harika bir yol bir beyefendi gibi hareket etmek, biliyorsunuz, kapi açma onu tatli övgü veren, bir koltuga ona yardimci ve zaten unuttum tüm bu seyler. Kadinlarin nokta vurmak için basarisiz asla uzun devam ettigini evet, moda, ancak bu eylemleri eski.

Tatli Inme – onun Ellerinizin hafif dokunuslarla biraz Tease. Eger konusurken, elini onun saç firçasi veya ona omuz ya da kol üzerinde palmiye sicakligini hissediyorum yapalim ve o daha fazla isteyeceksiniz. Ama ona her zaman vermeyin. O herhangi bir artik tutamayacak kadar onu heyecan tutmak gerekir.

Whispering Gücü – onun niyetlerini bildirmek için, onu daha yakin çekin ve onu kulaga fisilti gerekir. Eger hile yapmak için ince olmak zorunda çünkü pornografik düsünce veya nibbling onun kulagina blurting gelen Dilini tut. O “. Gerçekten su anda öpmek istiyorum” gibi merak etmeyin basit ifadeler ile kötü düsüncelerini takdir edersiniz, o bir ipucu alirsiniz – ayni zamanda sicak hissederken.

A Good Kiss – Bunu dogru yapmak gerekir ya da onu sevk gözlerinizin önünde çöker çünkü o onu öpmek ister eger henüz kutlamak etmeyin. Bir kadinin dudaklari onun erojen bölgeler biridir. Dogru öpücük degil, o zaman onu eve götürmek için basarisiz çünkü bu öpüsme beceri ile kendinizi yeniden verir.