kadinlara çekici nasil

Bu kadinlara çekici için nasil yollar geldiginde zorluk yasiyorsaniz, bir adam oldugu için sansli kendinizi düsünün ve kendiniz degistirebilir ve kendini degistirmek ve erkeklere çekici olmak için bir kadin için daha kadinlara cazip hale daha kolaydir . Kulaga ne kadar acimasiz olarak, erkek fiziksel güzellik ilgi ve kesfetti fiziksel dönüsüm geçirdi zaman pahali ve riskli. Neyse ki, kadin karakter ilgi ve fiziksel dönüsüm daha karakterin dönüsümü daha kolay oldugunu söylemeye gerek yok edilir.

Sen Yani, kadinlara çekici nasil bilmek istiyorum, o zaman yapmaniz gereken tüm kadinlar çekici buldugunuz bu özellikleri elde etmektir. Birincisi her zaman belirtilen güvendir. Bu güven yetenegi kisinin kendini güven, ama bir kör güven olmamali degil, bir bazi seyler yapabilir ve baska seyler yapamaz gerçegi kabul dayanmalidir. Gerçek güven bu adam ya bu adam daha iyi oldugunu hemen palavra degil, ayni zamanda kabul ve bu adam ve bu adam daha iyi oldugunu kabul etmek yetenegidir.

Kadinlara çekici nasil yollarindan biri komik oldugunu unutmayin. Kadinlar da mizah duygusu olanlar ilgi vardir. Bilim söylüyor onlari güldürmek o erkek gibi kadinlar, ve sirayla, kendi espriler gülmek bu kadin gibi erkek. Iyi bir saka çatlamak, sadece, bir seyi unutmayin spontan olmak, ve sürpriz unsuru benimsemek zorunda, dogru ama beklenmedik bir sekilde belirtildigi bir sey her zaman iyi bir açiklama layik.

Kadinlar da derin sesler erkekler seviyorum, bu yüzden mümkün oldugunca derin olarak ses olun. Sesinizin dogal derinligi serbest birakmak için, tek yapmaniz gereken cümleler teslim yavaslatan ve kafanin içinde bilgi akisini yatistirarak konusma dinlenmek gerekir.

Bu kadinlara çekici için nasil yöntemler söz konusu oldugunda, gizemli bir hava kadinlara çok bastan çikarici oldugunu unutmayin, ama bu yönü ile çok zor olabilir. Baskalarina gizemli bir adam kendini aslinda gizemli degildir, o sadece o ne yaptigini gurur hissetmek zihninde bir bosluk olmadigini yapiyor ne kadar odaklanmistir, o sadece seyler yapar. Eger etrafinda gizemli bir hava olusturmak istiyorsaniz, sadece planlari odakli kalmak.