kadinlara kendinizi daha çekici hale getirmek için kadin cazibe ipuçlari-3 ipuçlari

Eger ilk kadin cazibe anlamaya çalisiyorum baslattiginizda, gözlemlerin büyük olasilikla bir kadin çeken sadece ne sorgulamaya baslar yapacaktir. Gerçekten, bir kadin kendinizi daha cazip hale nasil merak etmeye baslayacaktir. Peki, kurtarici gizlemek ve kendinizi istediginiz herhangi bir kadin için daha çekici bir LOT yapabilirsiniz bazi hileler vardir.

Bu MANTIKSAL degil ÇÜNKÜ Kadin çekim ilk basta en çok çocuklar sasirtmak için gidiyor. Bir kadin bir zihinsel kontrol listesi her türlü araciligiyla çalistirin ve sonra kendini bir adam çekici olmasina izin gidiyor olup olmadigina karar vermez. O gerçekten bildigi o sadece olmasidir.

Bazi kadinlar etrafinda biraz zaman asmak, ve birçok kadin onlar olmamalidir biliyorum çocuklar için düsme sona göreceksiniz. Ve yine, sadece olur gibi görünüyor. Yani, denemek ve kadinlara çekmek için mantikli kararlar odaklanmak degil. Yerine ne ki sadece tür yapmak ögrenin.

Burada bir kadin için kendinizi daha çekici hale getirmek için 3 kadin cazibe ipuçlari:

1. Kendi stili ve disari bir kadin karsilamak için stil ariyoruz projesi olusturun.

Eger * * orada olan her adam gibi görünmüyor zaman gerçekten fark kadinlarin alir seylerden biri. Tür herkes Hondas sürücüler ve bir Nissan sürücü bir bölgede yasiyorsaniz benzeri, hemen dikkatini çekecek ve kalabaligin içinde kaybolmak degil. Hepsi ayni bakmaya basladiginizda insanlarin diger insanlari bölge egilimindedir. En çok kulüp ya da bar giderseniz, genellikle çocuklar çogu tüm hemen hemen ayni tarzi var oldugunu göreceksiniz. Kendi var, ve fark almak OLACAKTIR.

2. Beden dili size dikkat etmeniz gerekiyor bir seydir.

Simdi, bu her iki yönde gidiyor. Vücudunuzda dili kadin sizin olmasini istiyorsaniz, ve ayni zamanda, size HER beden dili size ne söyledigini bakmak istediginiz izlenim tür kapali verir emin olmak gerekir. Erkek olsun ret bir çok nedeniyle beden dili yanlis vibe verme, VE, onlara bir kadinin vücut dilini okumayi bilmeden hem de tasimaktadir. Sen onu beden dili uzak veriyor ne okumak eger bir kadin yaklasim nasil çok daha iyi bir fikir edinmesini.

3. Bir kadinla kimya olmali.

Onlar için mükemmel gibi görünüyor bir adam bugüne istemiyorum neden herhangi bir kadin isteyin ve onlar sadece onun hakkinda bu sekilde FEEL olmadigini deginecegim. Ne kadin gerçekten anlamina gelir herhangi bir kimya var olmasidir. Bir kadin hissediyorum çekim yapmak için, onunla kimya nasil olusturulacagini bilmek zorunda, ve bu kimya gibi onu hissediyorum görmezden sey degil nasil bilmeniz gerekir.