kadinlik ve modernitenin avrupa kadin mükemmel bir uyum

Stil ve zerafeti Avrupa kadinlarin özellikleridir. Onlar dogmus ve bu sekilde getirildi. Eger Avrupa’da seyahat etmek biraz zaman alabilir eger kendiniz için farki söyleyebilir.

Arkalarinda uzun bir kültürel geçmisi ile, moda, sinif, sofistike ve güzellik mükemmel bir uyum vardir. Basitçe söylemek gerekirse, kendilerini tasimak için biliyorum. Ancak, onlari baska bir ülkede hiçbir kadin size verebilecegi sicaklik var. Onlar sevgi göstermek için biliyorum. Onlar kamu duygularini ifade hakkinda hiçbir engellemeler var. Bu bir Avrupa bayan el ele tutusarak ve severler ile yürüme, zevk ve sonuna kadar yasam görmek oldukça yaygindir. Bu bir taksi çalismak veya yakalamak için almak için acele Amerikali kadinlarin görünce oldukça bir kontrast var. Sadece Avrupali ??kadinlarin tatmin edici bir romantik bir iliski sunabilir.

Stil elde, ama güzellik genlerindeki kesinlikle olabilir. Avrupa iklimi, kendi gen havuzu ile birlikte, diger irklarin kadinlara göre onlari çok lovelier yapar. Onlar baska bir bölgenin kadinlara göre daha verimli olan. Bu güzellik, stil ve sicaklik sekillenme vardir.

Avrupa Kadinlar Amerikan muadillerine göre daha kadinsi. Ve bu kadinlik gurur duyuyoruz. Onlar toplumda rollerini bilmek ve eminiz. Onlar Amerikali kadinlar arasinda oldukça yaygin olan pek çok hastaliga genetik olarak daha az yatkindirlar.

Bu nedenle, açiktir, siz Amerikali bir kadin daha bir Avrupa daha iyi bir ortak bulmak olasiligi daha yüksektir.