Kalma basarili olmak için 5 en güçlü ipuçlari

Escort basarili olmak, sahip gereken en önemli sey olumlu bir düsünce yapisidir. Güçlü ve olumlu bir zihniyet ile, hiçbir sey rüya kadini almak sizi durduramaz.

Arkadas sizin bilinçalti aklinda çogu zaman bagli çok duygusal bir davranis ya da eylem vardir. Yani kalma basarili olmak için, size içinde küçük bir ses yenmek gerekir.

Bu nedenle gelecekte kalma deneyimler size yardimci olmak için, ben sizinle partner basarili olmak için yardimci olmak için en güçlü ipuçlari 8 paylasmak için gidiyorum:

1. Geçmis iliskileri unut. Özellikle geçmis iliskileri, basarisiz olanlar, yeni iliskiler görüntülemek sekilde etkileyecek izin vermeyin. Insanlarin tuzaga düsürmek gibi Bazen anilari unutulmus olmalidir. Her zaman yeniden baslamak için faydalidir.

2. Biraz bencil olun. Daha öncelikli kendinizi simartin. Orada bir ne istediginizi “. O da bir öncelik olarak dikkate almaz eger öncelikli biri koymak gerekir” diye musunuz söyleyerek ve ne mutlu yapar.

3. Yeni veya gelecekteki iliskilerinde iyimserlik var. Bu iman ve bu ise inanmaniz. Uzun sürmeyecek bir ruh hali ile gitmeyin.

4. Kendiniz olun. Her diger kafasinda iyi bir izlenim birakmak isteyeceksiniz ikiniz de gibi iliskilerin basinda bir farkli olmak yaygindir. Ama her zaman bu uzun vadeli bir iliski çok önemli oldugu gibi gerçek özellikleri korumak için en iyi çalismalisiniz.

5. Saygi ile birbirlerine tedavi. Bütün insanlar birbirlerinden temel bir saygiyi hak ediliyor. Bu nedenle, bir tartisma oldugunda esiniz duymak için zaman ayirin ve ne söyleyeceklerini saygi.

Akilda bu 5 ipucu ayi ve iliskileri için geçerli ve partner basaracaktir.