kalma bir at sürme

Bilmiyor adam, ya da karanlikta olan kadin ask partner olarak getirdigi duygu hakkinda hiçbir fikri yok biridir. Bir kez Arkadasligin lezzetleri tatmak ve romantizm ve sevgi iyi sulari ile yanan susuzlugunu gidermek, size bir partner bayragi ile bir at binmek baslar ne olur hissetmeye baslar ve hiçbir seçim var ama katilmak için meyve olmak onlarin karakterin sevgi ve tutku ile insanlarin yarisi.

Kalma deneyimi yolculugu agizda çok tatli kokusu ve dünyayi fethetmek için çalisti ve basardi olma hissi size birakir. Bunu kaçinamaz, partner oldugu gibidir. Degil daha fazla, ama hepsi için için, size özlem terk potansiyeline sahiptir. Eger bir insan iseniz kalma kaçinamaz, her zaman kalbinde Sevgilinizin güven ve sevgi tutabilir, böylece sizin için bir anlami olmasi için bu firsati bakiyor olacak ve sonsuza kadar o / o oldugunu söylemek gördügünüz tek sey.

Bu sevgi ve yaptiklari seyler olan bir kisi suçlayamazsin. Eger kalma deneyimi, bu durum için hazirlamisti giysi tür, parfüm tür için hazirlanan titiz bakim hatirliyorum yaglanmis da size tiras sekilde, size makyaj uygulanan sekilde, mirildandi yolu, ile kapli Eger dus aldi ve bir tanisma ata binme sevgi dünyasini kesfetmek gitmek için hazirlanan ask bu ayar.

Arkadas dünyaya geri bir tahta at içinde cehenneme sürme ve gibi bir sey, bu beyaz bir at ve jilet sekli kiliç alarak ve bazi mücadele sonra, sevgilinden tüketmek istedim ejderha öldürmek gibi, ve birlikte geri eve binmek , sizin Shinning amour kalbinizde sevgi ve sefkat da kanitidir olmak. Arkadas çilgin bir duygu, ve bir kez bunu yasamaya baslamak denemek zaman sevgililerine kasik ve çatal oyulmus yüz görmek, çünkü, sen, sen yiyemezsin çilginlik büyüklügü, gerçeklestirecek ve istemediginiz onlari tüketmek, böylece yemekten kaçinmak ve onunla iyi.

Arkadas size aklinizdaki kiz, onun kizi ile ayni meyvesi olamaz kategorik yapmaya çalisiyorum ve itiraf edildigini adamin babasi çalistirmak yapacak duygu oldugunu onu alamadim Kendinizi öldürme gibi, bazi günahlari islemeye devam etmektedir. Aksi takdirde sizin sevgilisi var bir sey kaçinamaz çünkü bir aptal gibi görünmesini saglar bir duygu. Eger kalma durumda seylerdir ne de iyi almak, böylece hiç kimse görmek yapmak ama sevgilisi seyleri gerçekten olumlu hissediyorum bile, kendiniz ya da onun hakkinda kötü hissediyorum.