kiz etkilemek ve bunlari yapmak için kiz 3 sicak fikirler etkilemek için yollar asik

Bu kadar çok sayida bayan ve bu kadar çok seçenek ile, ne kiz etkilemek için en iyi yollari nelerdir? O Bu tür durumlarda söz konusu oldugunda size az veya hiç deneyimi varsa, korkuya. Bunu ögrenmek için çok geç degil, ve ya bu zor degil.

Kiz etkilemek için çesitli yollari vardir. Eger bir kurs için hazirsaniz, o zaman okumaya devam!

1) Kim oldugunu düsünün.

Kiz biraz daha iyi tanimak için çalisin. Kiz etkilemek için farkli sekillerde olsa da, kiz ayni olusturulmaz unutmayin.

Seker ve baharat ve her sey güzel siir unut. Çiçekler gibi tüm kizlar. Tatli seyler gibi tüm kizlar. Kiz ile asili insanlarin tür dikkat edin, ve sonra oradan bir sonraki stratejisi anlamak.

2) yemek pisirmeyi ögrenin.

Kizlar genellikle pisirir adamlar etkilendik. Bazi erkekler bu konuda mahçup hissediyorum, ama bir mutfak yetenekli büyük bir avantaj olabilir.

Bu genellikle kiz bir tavada nasil kullanilacagini bilmek adamlar rastlamak var. Ne olursa olsun dikkat yarisiyor konum kiz ne tür, onun pisirme tadi için firsat verin. Inan bana, bu kiz etkilemek için en etkili yollardan biridir.

Bir, diyerek var “bir erkegin kalbine tek yolu onun mide geçer.” Bu söz çok kadin için geçerlidir.

3) Sövalyelik ölmedi.

Her zaman centilmence hareket etmeyi unutmayin. Ve ya bu konuda kibirli olmanin hata yapmazlar.

Onu seyleri tasimak ya da yasli bir kadin, sokak arasi yardim sunabilir. Onun için bir seyler yapmak için bir adam istemiyor bile baskalari için bunu yapmak, o yine de takdir edecektir. Bir bayan veya bir yasli için koltuk sunan, otobüs veya tren sürme edersek kiz etkilemek için iyi bilinen yollarindan biridir.

Kizlar her zaman maddi seyler etkilendim degildir. Onlar daha samimi, ve çocuklar ile karsilastirildiginda anlamli iliskiler için bakmak egilimindedir. Yani onlari kendi ayaklari yerden kesen bir milyoner olmak zorunda degilsiniz. Yapmaniz gereken tek sey bu makalede ortaya kiz etkilemek ve kendi samimi kendini oldugu 3 yolu geçerli oldugunu. Seyler oradan sorunsuz gidecek.