kiz yaklasim ve onlarla konusmak nasil

Eger utangaç bir adam mi? Eger kiz önünde sinir alir miyim? Neredeyse tamamen görünüyor dayali kiz bakmak egiliminde iken, kiz çok farkli bir sekilde bize bak. Görünüyor bir rol oynarlar ragmen, çok daha vardir. Brad Pitt geni ile dogmazlar en çok çocuklar için gerçekten iyi bir haber oldugu – ne düsündügünüzü çok daha fazla mizah ve zeka sayilari Güven, duygusu. Eger gerçekten istediginiz kiz çekmek için gereken nitelikler üzerinde çalisabilirsiniz ki her sey var ve kadinlarin önünde daha güvenli ve daha rahat olmak suretiyle size çok daha basarili olabilir.

Eger alisilmadik iyi görünüyor ile dogarlar sürece, kadinlar yaklasim ve size sormaz. Eger hareket yapmak zorunda kalacak biri vardir. Eger hatta kendinizi koyun ve toplanti kiz baslatmak sürece o zaman muhtemelen hiç dogru kiz bulamazsiniz. Bu sinir ilk yikim olabilir ama küçük bir uygulama ile dogal olacak.

Emin olmak, ögrenmek gerekir gerçekten önemli bir “beceri” dir. Evrensel çekici olan bir sey. Onun kendinizi emin oldugunu how ve bu nereye gidiyorsun biliyorum. Kapak tarafi, sinir belirsiz ve kendiniz hakkinda emin olmasidir. Bir düsünün. Böyle insanlar degil de genellikle seviyor vardir.

Sen hayatin farkli alanlarinda emin olabilirsiniz ama kadinlar ile güven bu tür ögrenmesi gereken bir seydir. Güvenle kiz yaklasan fazla onun ilgi almak ve bir telefon numarasi ile uzak yürüme, bir konusma kadar çarpici sansinizi iki katina çikacak.

Reddedilme korkusu olsa yapmaktan çogumuz tutar. Sürekli çekici kizlar bugüne kadar olsun adamlar sadece ret ile basa çikmak için ögrendim bu adamlar. Bu ret “reddetmek” için ögrenmek gerekir. Bir kiz size ilgi degilse o zaman, çirkin asagi ya da kaybeden oldugu anlamina gelmez. Bu sadece tarih olabilir 10 milyondan fazla kiz 1 o gün ilgi degildi anlamina gelir. Orada gerçekten denizde balik bir yeri vardir ve size basarili olmak istiyorsaniz daha fazla çarpici baslamak gerekir.

Bu yaklasim ilgili. Babe Ruth tarihinin diger beyzbol oyuncusu daha disari vurdu ve o çogu ev run lazim herkesten daha fazla disari vurdu çünkü bu kadar. Eger yaklasan kadinlarin beceri netlik baslatmak olan için bir benzetme olmasi olsun.