kolay basari için utangaç kiz çocuklarina yönelik.

Hiç yakindan bir grup kiz izledim varsa, tüm dikkatini almak gibi görünüyor bir oldugunu fark olmalidir. Onun firtinali doga onu fark yapar ve tüm erkekler ona vurdu. Erkekler rekabet seviyorum ama rekabet ve kaybedersiniz eger mantikli degil. Bu, dinlenmek ve kazanmak daha iyidir. Eger karsilamak kiz tüm grubundaki utangaç kiz çocuklarina yönelik, bu durum olusabilir. Utangaç kizlar genellikle çirkin ve giden kizin kiskanç hissediyorum. Bu biraz dikkat için psikolojik özlemek kiz. Onlarin açligini gidermek için ne ise onlar bile çekici olamaz bir sekilde size üzerine asmak nedeni budur.

Utangaç kiz hedeflemek için, aralarinda utangaç kim kapsami deneyin. Hedef Allah’a yürümek ve “ben sadece onlar dünyanin en güzel kizi göremiyoruz inanamiyorum”, gibi bir sey söylüyorlar. Onu katilabilirsiniz olmadigini nazikçe isteyin ve o hayir demek memnun daha fazla olacaktir söylemeye gerek yok. Normal sirinlik hakkinda gitmek ve gerekli saygi ile onu yaklasim. Adini taniyin ve ona bir içki sunar. Herhangi bir sekilde onun çapkin arkadasi hakkinda olumsuz bir sey söyleme. Çok tetik nefret cesaret yok iliskilerini bilmiyorum. Sen kötü arkadasi mouthing onu kapatabilirsiniz. O onu o kadar yapmak zorunda bazen çok dikkat kazanilmis degildir. Konuskan kiz dalip görünmez. Hakkinda onu iltifat ama samimi olmak zorunda için bir sey bulun. Size onun hakkinda gibi sey nedir? Onun utangaç bir gülümseme, güzel gözleri var ya da kusursuz bacaklar mi? Onun bu konuda bildirin.

Eger utangaç bir kiz ile ilgilenen görünmesini istiyorsaniz onu utangaçlik hakkinda çok fazla konusmak zorunda degilsiniz. Bu onun ertelendi olabilir. Kendisi hakkinda ona sor, o yasiyor ve o utangaç hissetmeden konusmak böyle bir sekilde onun rahat bir yasam için ne. Onun ilgi genel seyler hakkinda konusun ve her zaman iyi bir dinleyici olmak unutmayin. Kadinlar konusmak seviyorum. Onlar söyleyecek çok sey var ve henüz tüm bok dinlemek için bekliyoruz. Onun beklentilerini karsilamak ve ona ikna etmek zorunda kalmadan tarih kabul zaman sasiracaksiniz. Eger kiz ikna nasil bilmiyorsaniz utangaç kiz çocuklarina yönelik.

Utangaç kiz hedeflemek için, kendinizi emin olmak zorunda. Iki yanlis bir dogru etmez. Eger sinirler bir sepet iseniz, utangaç kiz ilk denemede sizi reddeder. Sahte güven Gerekirse ama hissediyor iltifat emin olun. Gecenin sonunda, onu sirket için ona tesekkür ve onunla biraz daha fazla zaman geçirmek istiyorum söyle. Arkadaslari ona telefon numarasini vererek göreceksiniz çünkü o iyi hissedeceksiniz. O erkek ilgi için tesekkür ederiz ve onu bir sekilde geldigini Tanri’ya tesekkür edecek.