komutlari olarak sorulari kullanarak ikna becerileri

Hiç bir soru sordugunuzda ses cümlenin sonunda kadar gider fark ettiniz mi?

Örnek olarak, yüksek sesle bu cümleyi söyleyerek deneyin:

“Benimle bir film görmek için disari çikmak ister misin?”

Eger sesinizi gitme sesi ve sonunda fark ettiniz mi? Bir soru dogmus beri cümlenin sonunda kadar gider ögretti oldum olmasidir.

Simdi yüksek sesle bu cümle ki:

“Kapiyi kapat”

Bu zaman ses tonu sonunda biraz iner. Eger klimali oldum çünkü bu komutlari belirli bir sekilde söylüyorlar.

Simdi, bu noktada diger danismanlari size karsisinda mavi oluncaya kadar ses tonlama uygulama olacakti. Ben size zaman inan bana – Denedim. Dostum, çalistim. Saat ve saat ben ses tonlama pratik kaybettik. Birisi ben size ne oldugumu bana olsaydi. O kadar çok zaman kaydedilmis olurdu.

Benim gibi, kisayollar istiyorum. Iste sir degil:

Bir komut herhangi bir soru yapmak istiyorsaniz, sadece “zihinsel” sag bölümünde “sen yapmak istiyor musun” sonra deyisle bir virgül koymak. Cidden. Hepsi bu kadar.

Bunu son örnegi ile denemelisiniz – sadece bu cümleyi okuma deneyin:

“Benimle bir film görmek için disari çikmak istiyor musunuz.”

Eger ilk bölümü “Eger istiyor musunuz” derken sesinizi gider göreceksiniz. Ama durdurulmus, çünkü bir sonraki bölümü olumlu bir komut gibi geliyor ve bu nedenle çok daha büyük olasilikla yasadisi olumlu bir yanit için “Benimle bir film görmek için disari çikin”.

Istediginiz herhangi bir soru ile bunu. Aninda bir komutta soru degistirebilir ve çok daha sik olumlu bir yanit alirsiniz.

Bu seyler denemek gerekir. Ben basit geliyor biliyorum. Bu onun güzelligi!

Bu hatirlamak kolay ve bir rüya gibi çalisir. Eger ne yaptiginizi rakamlar biri tarafindan yakalanmak diye merak etmeyin.

Onlar ne yaptiginizi biliyorum asla – onlar sadece kendilerini dogal olarak çizilmis bulmak ve dogru hissediyor çünkü, ne söyledigini takip etmek gibi olacak.

Simdi insanlar, güzel kullanmak rehberlik sekilde uygulamak için kolay biliyorum! Kötü bir sey yapmayin – bu yakalamak gerekir. Sadece onunla eglenin.