kontrol sorunlari toksik iliskilerde nelerdir

Bir ortak tarafindan kontrol edilme hissi zehirli bir iliskinin açik bir tezahürüdür. Kontrol arkadas ve diger akrabalari görmek için sinirlayici zaman isim takma degisebilir. Bazi kabul edilebilir gibi görünüyor, ancak her ikisi de birbirlerine sevgi dolu olan bu tür davranislar gerçekten var olmamalidir. Simdi, burada bir zehirli iliski olup olmadigini dogrulamak için bazi kontrol konulardir.

Sadakatsiz olma suçlayarak gibi, sonbahar suçlamalar veren yol açar Kiskançlik. Simdi, esiniz disari akil olabilir onun sadece bir oh askini ifade etmek için nasil yollar … Gerçek kiskanç olma sevgi belirtisi degildir, bu bir güvensizlik isaretidir … böylece alarma olmalidir.

Kaç kere esiniz onu lehine bir konuda karar? Cevabiniz her zaman ise, alarma olmalidir. Self-merkezcilik bir iliski içinde daha çok, genel olarak hayatta iyi degil.

Baska bir kontrol sorunu alisverislerinizi engel olup. Tamam görünebilir, ama o kendi maas geldi bile, bir seyler satin almak için karar vermek istemiyor çünkü esinizin harcama kisitlama ise, size açik bir uyari isareti görmelisiniz.

O arkadaslariniz, aileniz, diger akrabalar önünde ve hatta çocuklarin önünde öyle eger elestiren daha çok, ayni zamanda bir kontrol konudur. O Eger olarak kontrol ettigi diger insanlara göstermek için çalisiyor. Bu öz-deger kaybetme yol açabilir, alarma, su an o baskalarinin önünde sizi rahatsiz kadar.

Çogu insan bir, söyleyerek tarafindan terk “iyi bir yasam iyi bir performans baglidir.” Açiklamada zehirli bir iliski gerçek, ama degil. Eger ne olursa olsun hiçbir ve esiniz bir kontrol ucube ise bunu nasil, sorunlar ortaya çikar. Unutmayin, her zaman bir seçim var. Ve bir seçim yaparken, güvenliginiz düsünün.

Eger fark etmeye baslayacaktir zaman beceriksiz duygu ve bir çok isten, harekete geçmek vardir. Belki de ne tüm ihtiyaciniz birlikte kaliteli zaman, ya da güven de birinden bir iliski danismanligi oldugunu. Kesinlikle davranislarini kontrol pek çok yönden ifadesini bulan, ancak, her zaman disari seçin ve talepleri ile degistirin hakkinizi almak içindir. Eger devam edelim, bu belirtileri, size güçsüz ve horridly bagimli hale getirecek.