kontrol ve durum kadinlara nasil

Ben üniversitede iken, ben büyük bir psikoloji oldu. Bu kariyer alaninda bir kariyer takip asla, ben benim is ve özel hayatinda temel ilkeleri çok kullanmak ögrendim.

Aslinda, kadin ile cazibe olusturmak için harika bir yoldur Psikoloji 101 çekti bir teknigi var.

Açiklayayim …

Eger David DeAngelo en-kitap-çift Sizin Arkadas okudum, o zaman kadin ile iliskilerin kontrolü olmak cazibe olusturmak için harika bir yoldur biliyorum. Çok fazla detaya girmeden, kadin SIDDETLE kendinden emin bir sekilde hareket ve muhtaçlik seviyelerini göstermek asla çocuklar ilgi vardir.

Simdi kadinlar kontrol edebilirsiniz bir yol Psikoloji 101 ‘edimsel kosullanma’ prensibi kullanmaktir. Eger öngörülemeyen bir sekilde ona önem vermek bu teknigi kullanin.

Neden bu yapmaliyim?

Eger psikoloji çalisma Peki, o zaman bir ‘Degisken Oran’ ödül sistemi kullaniyorsaniz, insanlarin verdigi en fazla miktarda olsun biliyorum.

Eger hemen geri Örnegin, onu o Pavlov’un Köpekler biri gibi egitimli oldugunu biliyor sonra, HER ZAMAN çagirir.

ama …

Geri bir süre içinde onu aramak, o zaman o zaman üzerinde kontrol sahibi olmadigini fark baslarsiniz. Ayrica, ona aralikli disari ödül vererek yapmaniz malzeme ile yogun bir adam oldugunuz izlenim verecegim çünkü daha cazip hale getirecektir.

Bu counterintuitive görünüyor olsa da, bir kadin size kontrol edemez göstererek çekim olusturabilirsiniz. Eger daha yüksek bir statü adam oldugunuzu göstermek istiyorsaniz Yani, psikolojik teknigi kullanacagiz. Bir kadin Ilginiz için çok çalismak zorundadir bilir bir kez Sonra, seni takip baslatmak için daha meyilli olacak.