lisans için yeni yil kararlari

Bazi insanlar Yeni yil kararlari yapma yorgun eski bir gelenek olduguna inaniyoruz ragmen, ortalama lisans ciddi düsünmek gereken bazi hedefleri vardir. Sonuçta, bir yasam tarzi yükseltme almak, ne kadar küçük, kesinlikle kendinizi daha iyi hissetmenize neden olabilir. Ayrica, kadinlar hirs ve gelistirmek için sürücü oldugunu görünce, onlar daha iyi bir isik altinda görme egilimindedirler.

1) Saglikli yemek ve bir rutin egzersiz gelistirmek. Bunun yerine günlük cheeseburger doz alma, meyve ve sebzeler gibi saglikli atistirmaliklar tercih. Diyet-bilinçli için lezzetli yemek tarifleri içeren ve bunlari kontrol denemelisiniz çesitli web siteleri. Egzersiz gelince, pahali bir spor salonu üyeligi olmasi gerekmez. , Uzun bir yürüyüs, hem de basit ev egzersizleri yaparak hile yapabilirsiniz. Gida ve egzersiz dogru tür sadece uzun vadede vücudunuz için iyi olmayacak – onlar da ruh ve enerji düzeylerini gelistirmek egilimindedir.

2) Aerosmith ve AC / DC CD kenara koyun. Bu disari sallanan durdurmak zorunda anlamina gelmez. Bu Bach veya Beethoven gibi bazi klasik müzik, ya da caz (örnegin, Miles Davis ve Antonio Carlos Jobim gibi) için CD koleksiyonunda yer açmak çalisin. Müzik Bu tür evde romantik bir gece için iyidir ve ayni zamanda sicak tarihinden sinirlerinizi yatistirmak yardimci olabilir.

3) güncel olaylar farkinda olun. Bu gazete okurken, sik sik aci trajediler, politik savaslar ve dogal afetler raporlari bakiyor olacak dogrudur. Eger Dünya Gezegeni üzerinde konusmalari katilmak istiyorsaniz Ancak, güncel dünya olaylari haberdar olmak gerekir. Aslinda, hatta kendi görüsler olusturabilir – Biz bütün kadinlar güçlü, kararli erkekler gibi biliyorum çünkü bu, iyi bir seydir.

4) yerel kültürel teklifleri yararlanin. Bir oyun ya da bir konser görmeye çalisin. Bir kitap fuari katilin. Bu tür faaliyetlerin sosyal becerilerini gelistirmek isteyen erkekler için özellikle iyi gibi düsünen insanlarla tanismak için iyi bir yoldur. Ayrica, bu seyler gerçekten eglenceli olabilir ve yeni ilgi alanlari kadar açabilirsiniz.

5) Her zaman bir sey okuma. Bu “Savas ve Baris” üzerinden korkunç yol yapmak zorunda degilsiniz, ama her zaman ilginç bir sey okuma olmalidir – bu en çok satanlar listesinde bir bagimsiz yayinlanan çizgi roman ya da bir sey olsun. Eger okuma zorlu bir görev gibi hissediyorum her kitap araciligiyla aldiktan sonra, güzel bir DVD ya da dergi ile kendinizi ödüllendirin.