Lütfen choice_ bir kiz almak konusunda dört kolay adimda

Bir adam olarak, zaman zaman bir kiz nasil ekstra bilgi mi bulmak. Bu size bir seyler bulabilecegi bir ortak ihtiyaci oldugu gerçegini atfedilir. Sonuç olarak, çogu zaman kiz nasil bilmeniz gereken bulmak. Iste herkes bu arama basarili olmak için kullanabileceginiz birkaç adim.

Bir kiz almak için ilk adim bir izlenim yapmak olacaktir. Bu sadece baska bir püskürtmek olabilir sirasinda bir kiz etkilemek olabilir ne, çünkü kolay bir is degildir. Bu düsünceyle, size kiz ilgi haline böylece sahip belirli bir beceri ya da yetenek göstermesi gerekir. Bunu yaptiginizda, onu etkilemek hem de güven veriyor.

Bir kiz nasil düsünüyor ne zaman yapmak gerekir ikinci sey bir arkadas olmak olacaktir. Bir arkadas bir kez, bildiginiz ve daha iyi kiz anlamak mümkün olacaktir. Bir arkadas olmak için, bazi temel üzerinde baslamak gerekir.

Bir arkadas olmak için yapabileceginiz ilk sey ona onu karsilamak her zaman gülümseyen olacaktir. Bir kiz almak için geldiginde bu sekilde, ilk temel olusturduk. Gülümseyen, size o size onu sicak yapacak, vb, ilginç, çekici, güzel oldugunu düsünüyorum dahil isaretleri arasinda sokmaktadirlar. Bu iyi oynadi ise, basarili bir kiz nasil bilerek sona erecek.

Ile arkadas olmak sadece bir ilk adim, siz de flört ögrenmelidir. Flört, size ve birlikte almak için çekmek için çalisiyoruz kiz için daha kolay hale getirecek. Göz önünde flört bu tür karsilikli olmasi gerektigi gerçegini tutun. O kaçinarak oldugu konu oldugunu flört baslar ve bulursaniz, o rahat gibi görünüyor birine konu degistirin.

Bu adimlari izleyerek bir kiz almak ve basarili olmak için ögrenmek için yardimci olacaktir. Bir kiz nasil merak çogu kisi çok çesitli faktörler nedeniyle basarisiz. Birinci faktör onlar güç kullanarak kiz almaya çalisirken olmasidir. Kizlar reddeder, çünkü bu yöntem kötü bir seçimdir. Ikinci endise kendinizi emin olmak olur, o zaman bir kiz almak mümkün olmayacaktir görünüyor. Sonuç olarak, arkadaslik olmamasi nedeniyle yalniz bir hayat yasayan sonunda olabilir. Yani, sonuçta, bir kiz nasil ögrenmek için en iyi yolu güven proje etmektir. Bu makalede açiklanan adimlar, güven elde etmenize yardimci olabilir.