Lütfen kalma standartlari damla izin vermeyin

Online dating? Bunu denemeden önce, Bella’nin yararli ipuçlari okuyun.

Herkes standartlara sahiptir. Bir iste yasam standartlarinin Mali ve kalite. Kendi evi temizlemek nasil Standartlari. Yemek için disari gidiyor ne zaman beklediginiz bile standartlari. Peki, neden bunu kalma söz konusu oldugunda standartlarimizi pencereden disari sinek izin veriyorsun? Ya da neden gerçek disi standartlar yapabilirim?

Ama önlem almak. Bu kalma basarisi söz konusu oldugunda, biz “standartlar” engelleri yapmak için dikkatli olmali!

Iliskiniz standartlari yeniden degerlendirirken kendinize su alti sorulari sorun:

1. Beklentileriniz gerçekçi mi? Eger mutlu ve tüm ihtiyaçlarinizi karsilamak bir arkadasi ararlar yok. Bu bir kendiniz yapmak proje. Kimse kimseye her sey olabilir. Yerine size tamamlar daha size tamamlar birini isteyin.
2. Hedefleri kalma var mi? Hayatta her sey gibi, hedefler bize yol.
3. Önceki seçimler olumsuz bir desen var mi? “Geçmisten ögrenmek için basarisiz olanlar bunu tekrar gidecek.”
4. Eger arkadas iliskileri yolunda oldugunu düsünüyorum ne için çalisiyorsun? Çim bazen diger tarafta daha yesil bakabilirsiniz ragmen, nadiren. Bu kalp konularda söz konusu oldugunda, karsilastirmak veya rekabet asla.
5. Eger “fazla bagaj” tasiyorsun? Acilik, kötü tutum ve çözüm bekleyen sorunlar engebeli ve uzun sevmek yolda yolculuk yapmak için emin!
6. Baska insanlarin fikirlerini seçimlerinizi dikte izin var mi? Sana altinda bunlari dikkate çünkü annen mavi yakali erkekler bugüne kadar degil etkilemek için izin vardir Örnegin, bu kalma zararina olabilir. Gerçek büyümüs ve kendi kararinizi verin olun!

Bir ruh esini ariyoruz sonraki, ilk arama biraz ruh yapmak emin olun! Gerçekçi aski bulmak için durdurma engelleri olmadigindan emin olmak için standartlari yeniden degerlendirmek.

Hmmm … bu tamam oldugu tarihinizi cep telefonu bir looksy kapmak için?