medeni bir sekilde son-up iliski

Tüm iliskiler, ya da mutlu bir son olmasi içindir. Bazen, bir çift, çok fazla kavga, stresli durumlarda bir çok, bu nedenle çift ayrilmis almak için karar vardir. Kolay degil, zor ama gereklidir. Ikiniz de yeni bir baslangiç ??gerekiyor. Hala eski ile temas halinde tutmak istiyorsaniz nasil yapabilirsiniz? Bir toplam break-up istemiyorum, bu yüzden keyifli bir sekilde iliski bitmeli. Bunu yardimci olacak bazi ipuçlari:

1. hiçbir suçlamaktan

Kötü bir sey demeden önce iyi düsünün, bu bir çift olarak, iki kisi suçu paylasmak, ise yaramaz ve bu nedenle suçlamaktan yapmazlar. Eger iliskinin güzel bir bitis istiyorsaniz, hayal kirikligi, büyük olabilir bu dogru, ama söyleme.

2. Samimiyet önemlidir

Yaptiginiz karar için bir cevap bulmak için çalismayin. Sadece esinizin anlatmak artik çalismiyor ve kirma-up her ikiniz için de iyi degil. Her zaman katilmiyorum, neden birlikte kalmak gerekir? Yeni bir baslangiç ??ne ihtiyaç vardir. Kabul, sihirli gitti.

3. Artik geri dönüs

Eger iliski sona erdi sonra zaman zaman, tekrar canlandirmak için daha iyi oldugunu düsünmeyin. Ya “Hayir, biz artik bir çift degil” “Evet, biz birlikteyiz” veya edilir. Ancak iletisim kesilmemelidir. Nezaket ile birlikte samimiyet kirik bir iliski güzel bir sekilde sona olun.