nasil ben bir eski geri alabilirsiniz – benim eski ile tekrar bir araya almalisiniz

Belki de zaten eski erkek arkadasi ya da eski kiz arkadasi ile kirik ama kalp içinde derin, yine geri sevgilisi almak istiyorum. Hala onu seviyorum / onu ve o / o hala kalbinde bir yere sahiptir.

Yine, diger yandan, çok çok emin olmayabilir. Eger eski ile birlikte geri almak gerekip gerekmedigini gerçekten emin degil. Peki, nasil iyi bir karar ile gelebilir.

Belki de, asagidaki noktalari dikkate almak isteyebilirsiniz:

1) hos olmayan kat daha daha keyifli kere

Eger her iki birlikte mutlu çogu zaman ise, gerçekten de dagilmasi küçük bir sorundan nedenidir özellikle sadece, iliskinin gidelim bir kaybidir. Ikiniz de bunu çözmek için istekli iseniz, bu iliski kesinlikle deger kurtaricidir.

2) Hala onun / onun kalbinde bir yer var

Onu / onunla birlikte geri almak isteyebilirsiniz ama o / o açikça artik ilgi degilse bu konuda bir sey yapmak için, bu zor olacak. Tabii, o / o onun / zihninde belki bir yil sonra degisecegini umut olabilir. Ancak, gerçekten takdir bilen birini bulmak sizin için daha iyi olabilir.

3) kadar mola nedeni nedir

Çünkü bir iliski gibi çok ciddi bir sey mi? Belki de, eski bol bol özür diler ve o / o artik yapmayacagim söyler olabilir. Hala ona / onu güveniyor musunuz? Onu hala / onu geri kabul edebilir? Eger her iki birlikte sorunu çalismaya haziriz? Belki, çiftler birlikte geri almak için yardimci çok basarili olan bir iliski danismani düsünebilirsiniz?