nasil ben onu love me yapabilir – bilmiyorum ne zarar verebilir

Onun beni sevmeni saglamak için ne yapmaliyim? Onun Onun için olabilir görmek için bir yolu var mi? Her zaman bana bakarak dis ile, bu nasil olacak? Eger merak ediyorsaniz o zaman belki bu yazi size yardimci olabilir “nasil, onu love me yapabilir” ise.

Onun dikkatini yakalamak için, önce bazi fantastik IÇ NITELIKLERI olmalidir. Bu iyi görünüyor ya da güzel bir ses olarak – – bu fiziksel özellikleri unutmayin onu derinden size çekici yapmak için yeterli degildir. Erkekler dogasi geregi görsel varliklar bile, önemli iç özellikleri onlara ne kadar sasiracaksiniz.

Kendinize bir göz atin ve orada her kadin sizi ayiran ne oldugunu görmek. Eger alisilmadik iyimser misiniz? Eger eglenceli, flört sekilde ilginç var mi? Yerine hava büyük hayalleri söz ilgileniyorlar? Burada hatirlanmasi gereken sey – farkli. Baska herkes gibi sadece iseniz, o zaman herkes gibi tedavi olacak.

Hatirlanmasi gereken bir sonraki sey, bagimsiz olmasi gerekir olmasidir. Çogu kadin yetersiz kalmaktadir yerdir – çogu kadin bazi seyleri baglidir. Para için aileniz veya arkadaslariniz mutluluk için baglidir, o zaman muhtemelen çok, çok fazla ona bagli olacak bileceksiniz. Ve hiç kimse gerçekten muhtaç ortak fikri seviyor!

Bu yüzden “nasil onu love me yapabilir?” Basit – Bir iliskide kadin, sarilan muhtaç ve çaresiz olmasi fikrini ortadan kaldirmak. Daha onun esit olarak kendinizi kurmak, daha sana asik olacak. Bagimsiz. Flört olun. Seksi!

Kendinizi mutlu olmayi ögrenmek. Daha iyi bir is bulmak ve bazi finansal kaldiraç ve yogun hobi ve toplum hizmeti ile kendiniz için tarafinda bir sey baslar. Diger bir deyisle, size, soran kendinizi tutmak için seyler yapmaya baslamak gerekir “Ona nasil love me yapabilir?”