nasil bir kiz almak – kadin çekme sirlari

Eger oturup muhtemelen bir kiz arkadasi alabilir tüm farkli yollarini düsünün ne zaman geri gün hatirliyor musunuz? Peki, bazi seyleri sadece hepsi bu kadar mi degismez? Bu kadar kötü bir kiz arkadasi bunu tadabilirsiniz almak istediginizde, bunu gerçeklestirmek için neredeyse imkansiz bir hedef gibi görünüyor olabilir. Bu bir kiz arkadasi çekmek asla olabilir ve bu süre için döker size gönderebilir gibi görünmeye baslar.

Sen, çok uzun süre o yerde kalmak yapmak istemiyor musun? Sonuçta, daha fazla orada oturup bir kiz arkadasi almak için yollar beyin firtinasi çalisin, daha fazla zaman ve firsat yok olmaya baslar.

Burada oldukça hizli bir kiz almak için yardimci olacaktir kadinlarin çekme 3 sirlari vardir:

1. Her seyden önce, kendinizi hisse senedi almak ve kendinizi gelistirmek nerede görmek gerekir.

Bir kiz arkadasi çeken bir güçlük çekiyoruz, ben size gelistirmek için gereken bir sey olmak zorundadir, daha sonra, seker kat bu bölümü için gitmiyorum. Belki bir sosyal daire büyük, bu yüzden kendiniz çok fazla zaman harcama sonunda o yok. Ya da, belki biraz daha öne böylece görünüsünüzü tazelemek gerekir ve kadinlar fark etmeye baslar. Ne olursa olsun, size gelistirmek ve muhtemelen gerekir ki SEY oldugundan emin olabilirsiniz.

2. Senin o sosyal daire genisletin.

Dedigim gibi yeterince genis bir sosyal daire yoksa, bunu almak ve kadin karsilamak için zor olabilir. Ayrica, karsilikli arkadas araciligiyla kadinlarin toplanti bir kadin ile bir anlik baglanti için kolay bir yol oldugunu ve onunla bir tarih almak çok daha kolay bir zaman var. Yani, sosyal daire kadar bina üzerinde çalismak ve ayni zamanda orada mümkün oldugunca çok kadin almaya çalisin. Bir kiz arkadasim onun tek bir arkadasiniza size tanitmak olmasi gibi bir sey yok.

3. Tanistigimiza her kadinin etkilemek için çok zor çalismayin.

Eger kötü bir kiz almak istediginizde, o zaman karsilamak çogu kadin için belli bir vibe vermek egiliminde olacaktir. Çogu zaman, onu etkilemek için çok zor çalisacagiz, ve o sadece açiklayamaz o garip duygu alacak, o sadece o ondan almak istiyor biliyor. Bir kiz almak arzu bir kadin üzerinde yanlis bir izlenim yapmak yapalim olamaz.