nasil bir mola kadar durdurmak için ve benim eski geri araya istiyorsa bilmek

Belki de zaten eski ile kirik var ama yine de onu / onu seviyorum. Yani, gerçekten eski geri almak istiyorum ama basari sansimizi ne bilmiyorum. En önemlisi, sizin eski hala sizinle birlikte geri almak isteyip istemedigi çok emin degildir.

Peki, sizin eski hala geri almak ilgi olup olmadigini söyleyebilir?

Öncelikle, bir uyari var. Eger sadece birkaç gün önce eski ile kirik varsa, hemen simdi eski hala geri ya da istedigi olmadigini anlamaya zamani degil. Çesitli nedenleri vardir.

Ilk olarak, eski biraz bosluk ve seyler hakkinda düsünmek için biraz zaman vermek istiyorum. Yani, o / o hala bu dönemde geri istiyorsa söylemek kolay olmayacak.

Ikinci olarak, duygusal karisik bir durum en muhtemelen. Zihniniz dogru yargilamak için yeterince açik olmayacaktir. Sen o / o hala ilgi oldugunu düsünebilirsiniz zaman o / o olmayabilir.

Zaten uzun bir süre için eski ile kirik varsa, o zaman asagidaki dikkate almak isteyeceksiniz.

O / o asagidaki isareti gösteriyor mu?

1) Sizin eski aramalar. Büyük olasilikla, o / o bir topal ya da garip bir nedenle imal olacaktir. Belki o / o gibi bir sey diyecek, “Beni çagirdi düsündüm? Mi degil mi?”

2) yanlislikla içine Bump. Ya da gerçekten “yanlislikla” nedir? Bu dünyada gerçekten çok tesadüf var mi? Hmmm …. garip gerçekten???

3) Arkadasiniza Hedefleme. Belki de ne yaptiginizi arkadasiniz, Tom, diye sorabilirsiniz. Ya da ona yardim etmek için arkadasi, Jane soracaktir. Yani, Jane Tom karsiladiginda, o ne yapiyorsun Tom soracaktir.

Genel olarak, eski hileler her türlü yapmaya çalisiyor olup olmadigini dikkate almak isteyeceksiniz. Eger eski oyun oynamak için çalisiyor Eger fark ederseniz, bu onu isareti / onu geri almaya çalisirken olabilir.

Tabii ki, hiçbir sert ve hizli kurallar vardir. Bu tüm eski mizaci ve kisiligi ve yukari mola arkasindaki nedeni baglidir.