nasil flört – izlemeniz gereken 3 kural

Eger bir erkekle flört nasil biliyor musunuz? Eger sadece flört tarafindan potansiyel bir erkek arkadasi içine son ezmek açmak için nasil biliyor musunuz? Eger onun kalbine sekilde çalisabilir en iyi üç yollarini ögrenmek istiyor musunuz? Eger bu sorulara evet yaniti verdiyseniz o zaman bu yazi tam size göre. Flört onlara hayallerindeki erkek ya da kadin kazanmak için hayatin her kesiminden insanlar tarafindan uygulanmakta olan asirlik bir faaliyettir. Peki nasil flört bilmek ister misin? Bu ipuçlarini okuyun ve hiçbir zaman bir ana olacaktir.

Vücut dilini kullanma

Flört, vücut dili söylenenlerden kadar önemlidir. Bazi durumlarda, bu daha da önemlidir. Bildiginiz gibi, adamlar görsel yaratiklardir. Bazen, ne görmek ne duymak daha onlara daha büyük bir etki yapabilir. Flört için vücudunuzun kullanarak çirkin hareket ve her dakika dudaklarini yalamak ya da saç çevirmek zorunda anlamina gelmez. Çogu durumda, daha ince vücut dili, daha iyidir. Sadece güven ile bunu emin olun. Örnegin, onunla bir konusma olan zaman, göz bakislarini temas tutun yaptiginizdan emin olun. Hatta o konusuyor gibi bakislari dudaklarina dinlenmeye saglayabilirsiniz.

Sözlerle onu kizdirmak

Bu flört ögrenme söz konusu oldugunda vücut dili önemli oldugu gibi, diyorsunuz kelimeleri o kadar vardir. Kendisine endise ve düsünce göstermek sorular sorun. O biraz yorgun görünüyor Örnegin, o iyi hissediyor ise onun bir gün ya da nasil geçtigini sor. O yeni bir gömlek giymis olur ya da normalden daha sirin ariyorsa, ona iltifat verir. Ve bazen, dinleme konusma kadar önemlidir. O konusmak için birine ihtiyaci kulaginiza sunmak için emin olun. Bu dünya onun etrafinda döner isteyen bazi bencil kiz olmadigini gösterir.

gülmek

Nasil flört ögrenme geldiginde mizah büyük bir anlam var bir adam gösteren ayni zamanda en önemli seylerden biridir. Aslinda bu çocuklar kiz aradigi nitelikleri biridir. Bir sevimli akilli kiz bulmak kolay, ama onu güldüren sevimli bir akilli kiz? Simdi bu bir yakalama var! Simdi git ve yaptigi espriler gülmek ve hatta kendi bazi çatlak.