nasil hile bir adam tutmak için – erkek sokak neden

Medyada maruz kaldigi her hile adam ile, insan olarak da hile giderek korku olabilirim? Genel olarak erkeklerde inancini kaybetmeye basliyor ve sadakatsiz oldugu için onu tutmak için herhangi bir yolu olup olmadigini merak mi? Bazi erkekler her zaman hile ve sadece kararli bir iliski birçok erkek istikrarli bir iliski içinde mutlu olmak istiyorum (iyi o hazir degildi tam bilmeden bu iliskide onu köseye eger dikkat) dahil olmak asla iken. Burada o mutlu olmak için sunlari yapabilirsiniz.

Birçok kadin, bir iliski bakmak ve sadece bu konuda nasil hissettigini göreceksiniz. Onlar seyler onlarin sekilde yapilmasi olmak istiyorum. Onlar bunu istediginiz zaman ne istediklerini istiyorum. Ve onlarin adam onu ??mutlu etmek için her seyi … her zaman yapmak gerektigine inaniyoruz.

Bu yüzden sizi memnun tutmaya çalisirken etrafinda çalisirken mutlu orada oturuyor yaparken, o sürecin yorgun büyüyor. Eger sürekli bunun üstüne onu koyarak eger Ve, o beklentilerinizi kadar yasamak için tükenmez baski hissediyor.

Muhtemelen bu bir adam hile ile ilgisi var merak ediyorsaniz. Olan iliskisini çalismak istiyor ve hile niyeti yok iyi bir adam için, ayrilmanin süreci uzun ve yavas.

Eger o aptalca onu söylüyorum oldum Bir gün o, onu eglenceli bulur bir kadin geçmektedir. Belki de masum bir ögle yemegi için disari çikmak ve o aniden ancak simdiye kadar onu dinlemek ya da o söylemek yönetir ne olursa olsun elestirmek onun bölünmemis dikkat, isiginda büyük ve erkeksi hissediyor. O giderek sizinle birlikte olmak ve sikayetleri hiç bitmeyen aksine onu görmek ve onun keyifli egilim kavrami heyecanli hissediyor.

Ona asik. Unutmayin ve hafife onu almayin. Onun kim için onu seviyorum onu ??hatirlatmak. Onun söz sahibi ve ona bir erkek oldugunu … Seni seviyorum bir adam oldugu gibi bildirmek için onun ihtiyaci saygi duyuyorum.