nasil online profil için mükemmel bir fotograf seçmek için

Öncelikle “yüz” demek ne karar vermeniz gerekir. Temel olarak fotograf online “yüz” online olabilir intro yüz tek yüzü. (Ben sahsen web kamerasi sevmiyorum.)

Mümkün olan en iyi fotograf almak biraz zaman ayirin. Bu bir “pist” modeli gibi bakmak gerekir … sen olmadikça! Bu, üzücü yalniz, zavalli ve umutsuz bakmak gerekir. (Eger su anda bu sekilde hissediyorum bile!)

Bayanlar: makyaj “maçlar” emin olun. Yüzünüzde temel, senin, kulak ve boyun dogal renginden farkli çesitli tonlari ise? Bu yanlis renktir. “Tiyatro” tipi makyaj giymeyin. Bu seyir çok dogal olmayan. Bu “gerçek” insanlari çekmek için çalisiyoruz. Ama “gerçek” çekmek için “gerçek” olmak zorunda. Önceden uygulama Lütfen, ve daha sonra tarafsiz görüsler aliyoruz. Eger 30 yasin üzerinde iseniz “cafcafli” saç renkleri giymeyin. Ben ne kadar “eglenceli” umurumda degil.

Eger mükemmel bir fotograf seçmek için çalisiyorsaniz, “büyük saç” uzak durun lütfen. Bu “kalma” bir yolu vardir. Size bir sans var önce bu yas söyleyecektir!

Guys, görünür burun ve kulak saç unibrow kurtulmak Lütfen. Ayrica, biyik saç agzina kivirma ne olur? Bize bir iyilik yapin ve düzeltin, lütfen. Bu “bakimli” veya düzgünce kesilmis EGER ben sakal çok çekici buluyorum.

Eger çok ve vücut saç çok varsa, bas veya yüz üzerinde degil saç tiras edin, ama yine de görülebilir. Biliyor musun … senin yaka büyüyor ve disari olan saç! Eger emin degilseniz, aynaya bak … bu gömlek yaka bir “kürk” Döseme oldugunu görünürse? Bunu düzeltmek gerekiyor …

Herkes: Sen taki asagi sesi biraz isteyebilirsiniz. Çok fazla taki “ucuz” görünüyor. Bir inç kadar asagi “çemberler” getirin.

Bir yüz delici fazla varsa, fotograf için bunlari kaldirin. Ikiden fazla kulak piercing varsa, bunlardan sadece iki küpe koydu.

Online profil için bu mükemmel bir fotografi seçin gidin. Birisi sizi bekliyor …