ne her erkek tarihler için ödeme hakkinda bilmeniz gerekir.

Hiç sol olduysan sinirli ve erkekler her zaman tarih boyunca ödemek zorundadir görünüyor merak, o zaman bu yazi tam size göre. Genellikle çalismiyor neden size tarih bakmak sekilde ve nasil tersine çevirmek ve onun sizin için ödeme almak için degistirmek gerekir neden, bakacagiz.

First çalismiyor tarihleri ??için ödeme neden bakalim. Bu yaygin bir senaryodur. Guy A Girl B karsilar ve yemege onu davet ediyor. Bu büyük olasilikla daha önce olmamisti bir yer, ama fantezi beri, o o ise etkilendim ve romantik onunla olmak istiyorum olacaktir düsünüyor.

Dogru iyi bir fikir gibi geliyor?

Yanlis. Bu birçok nedenden dolayi basarisiz, ama en büyüklerinden biri kiz ise adam bu ortamda rahat olmadigidir. Bir keresinde, ben toprak tipi bar bir tuz bir kadinla tanistim. O zevk aldi ve eglendik. Nedense, bir sonraki yerde biz bir havali salonu tipi yer daha oldu ve en kisa sürede biz kapi yürüdü, onu tüm tavir degistirdi sonra gitti. Onu aleme girmisti.

Özetlemek gerekirse: fantezi eglenceli koz, bu nedenle her zaman akilda tutmak – Eger etkilemek istiyorsaniz onu eglenceli bir zaman gösterir.

Daha sonra, en size tarih bakmak sekilde degistirmek gerekir neden bakalim. Saf ve basit, bir tarih sadece bir baska tanimak için bir firsattir. Hatta ona çikma teklif önce, denemek ve yapmak hem gibi bazi etkinlikler bulmak ve birlikte yapmak için birlikte gitmek gerekir. Bir bar tarama olabilir, bir sanat galerisi olabilir ya da bir dag bisiklete binmek olabilir. Tarih soran Bu sekilde, sorunsuz olur ve dogru yolda zaten.

Özetlemek gerekirse: Her iki gibi ve bunu yapmak için onu davet eglenceli bir aktivite düsünüyorum.

Son olarak, sana tersine çevirmek ve onun sizin için ödeme almak nasil bakalim. Birçok kadin için aci gerçegi onlar karsilamak erkekler hayal kirikligi vardir. Onlar iyi bir etki yaratan ve cansiz ve duygusuz hale endise ediyor. Eger kadin disari soran ve sekilde ödeme, aradiginiz var istiyorsaniz, o zaman eglenceli onlarin # 1 kaynak olmak gerekir. Etrafinda konum her zaman, o sevinç ve mutluluk hisseder, o zaman o tutmak için ne o geleni yapacaktir. Ve evet, bu pencereden disari kurallari atma ve sizin için ödeme içerir. O adam olabilir eger o ikinci bir düsünce olmadan yapacagim.

Özetlemek gerekirse: onu hissediyorum sevinç ve mutluluk yapar ve o etrafinda tutmak için ne o olabilir yapacak canli eglenceli bir adam olur.

Yani orada, tarih için ödeme hakkinda bilmeniz gereken 3 sey o var. Eger tarih ve ne sizin için ödeme kadinlara sahip olmak için yapmaniz gereken düsünmek sekilde degistirmek gerekir neden geleneksel kaderi için ödeme neden baktim, çalismiyor. Disari çikmak ve kalma hayata bu eklemek için kalan hepsi bu.