neden taahhüt olmaz – o taahhüt olmayacagini 3 nedeni

Hiç o taahhüt vermez nedenleri hakkinda merak ettiniz mi? Eger birisi o sadece sevdigi biriyle olmak sansi kaçirmak neden merak olarak? Eger bir adam zihninde neler olup bittigini bilerek kendinizi gelecek agri ve gönül yarasi kaydetmek istiyor musunuz? Bizim gibi bir adam ile ciddi bir iliski var çalistik kim Hepimiz çocuklar bütün taahhüt sey gerçekten büyük degildir bunu biliyoruz. Bunlarin esli olmasi için Aslinda, daha dogal. Onun taahhüt vermez anlamak istiyorsaniz Ancak, daha sonra en yaygin nedenleri için okumaya devam edin.

Hiç sormadin.

O sizinle kararli bir iliski giren degil nedenlerinden biri muhtemelen hiç istemedigin olmasidir. Eger sürekli simdi birkaç ay için tarihlerde devam etmektedir olsa bile, bu mutlaka özel bir iliski içinde oldugu anlamina gelmez. Ya da belki de otomatik olarak eger o, herkes için bildiginiz zaman, taahhüt istemiyor varsayilir. Sizin adam aklinizda okuyamaz, bu ne hissettigini heceleyerek daha iyidir yüzden. Eger iliskide bir sonraki seviye için hazir ve o ayni hissediyor onu sormak söyle.

O daha iyi bir anlasma bekliyor

Kulaga ne kadar yaralayici, evet, o daha iyi bir anlasma için bekliyor. Basitçe söylemek gerekirse, o taahhüt olmaz nedenlerinden biri o daha sonra pisman olabilir bir karar vermek istemiyor olmasidir. Tabii, o bir çok sey seviyor ama aniden “hayallerindeki kiz” karsilayan ve eger o sizinle bir iliski zaten ne var? Bu durumda ise, o zaman bu adam hendek ve en iyi anlasma vardir hissediyor birisi için bakmak gerekir.

O islemek zorunda kalmadan istedigini alabilirsiniz

O taahhüt olmaz bir diger nedeni o taahhüt olmadan istedigi her seyi elde edebilir olmasidir. Hiç söyleyerek “Kimse ücretsiz uzakta süt veriyoruz eger inek satin alacak”? Duymus Evet, sert, ama ayni zamanda çok dogru. Eger sadakat, ona her seyi-seks veren iseniz, konfor, sevgi, ilgi ve her sey-sonra ona islemek için bir neden, orada mi?