o bulmak için bana 2 hamlede yollari içine out_

Sorun sizin gibi o da ayni sekilde hissedebilirsiniz kesin olarak bilmeden yasiyorsunuz. Bilmek harika olmaz miydi ne o içine olup olmadigini belirti veya degil? Eger süphe ve her zaman o size ilgi olup olmadigini kendinize sorarsaniz, o zaman emin olmak için onun için bazi ipuçlari gerekir. Iste o içine oldugunu ögrenmek için 2 aptal kanit yolu vardir.

1. Sadece dogrudan ona sor!

Sor. O da arkadas olarak degil, seviyor bir sekilde sizi seviyor diyor, o zaman dava kapandi. Hepsi bu kadar! Bu çok zaman kazandiracak. Hayir derse, o zaman o biraz zaman için bilerek sonra olabilir bile degil ve anlayabiliyorum. Bu nedenle, olumlu düsünmek gerekir, bir an geri adim ve hayalinizdeki çocuklar çekmek için nasil beceriler ögrenmek!

2. O size ilgi oldugunu isaret bulun!
Bir adam sizi seviyor olmadigini nasil anlayabilirim? Sen onun gibi, ama onu sormak için çok korkuyorlar. Onun geri seviyor bagirsakta hissediyorum, ancak bazi önemli kanit gerekir. Bu durumda, asagida bu isaretler size yardimci olabilir.

Size sik sik bakar ve onu yakalamak zaman, o sevimli kafa dönüs, çok hizli yapar!
Senin için tatli eylemleri gerçeklestirir. O savunur ve korur. O onu demek olan göz yumuyor.
O kasten dikkatinizi kazanmak için seyler yapar.
Sana konustugu zaman o atlar.
O görünüsünüzü küçük degisiklikler fark eder.
Bunlari bilmiyorum arkadaslari tüm biliyorsun.
O her zaman çagirir ve yaptigini bilmek istiyor
O onun etrafinda oldugunuzda güzel hareket baslar

Son olarak, size asla bir erkekle takintisi asla gerektigini hatirlatmak istiyorum. Aslinda ask hak kim ask denizde çok fazla balik, bu nedenle çok daha fazla adam var. Hiç takdir ögrenmek asla bir adam için kendinize zarar vermeyin. Sadece kalp ile gitmek kendine dikkat ve seyler dogal olmasina izin. Bu olmasi gerektigi, bu olmasi gerekiyordu. Iyi sanslar!