o onun kiz arkadasi olmak istiyor – o arkadastan daha fazla olmak istiyor olmadigini ögrenmek için dört yol

Eger bir adam onun kiz arkadasi olmak istiyorsa anlatmak için nasil biliyor musunuz? Çünkü potansiyel bir erkek arkadasi ilgili olarak yanlis varsayimlarin önce hayal kirikligi olmustur? Bir adam ile bir iliski istiyorsa bilmek istediginiz yere bir mevcut durum var mi? Bir adam Okuma pek çok kadin ana isteyen bir seydir. Eger onun eylemleri yorumlamak ve onun gerçek niyetini ortaya çikarabilir Keske, ne kadar zaman ve hayal kirikligi kendinizi kaydedebilirsiniz hayal! Bu adam isaretleri için okumaya sonra onun kiz arkadasi olmak istiyorsa bilmek istiyorsaniz.

Eglenceli Flört

Flört bir adam onun tek ve sadece yapmak isteyen olabilir anlatildigi belirtileri biridir. O Konusurken zaman dokunmak sansini ariyor? O herhangi bir neden olmaksizin sik ve bazen gülümsüyor? Ona bakiyorsun yakalamak mi? Konustugunuz zaman o yogun bakislari tutmak mi? O yüzünü kapali saç firçasi ya da iki sokak arasi zaman etrafinda kolunu koydu mu? Eger bir grup insan oldugunda o seninle konusmak ve yalniz mu? Bu adamlar flört için kullandiginiz yaygin yöntemlerden bazilaridir.

Kaliteli zaman

Seninle daha fazla vakit geçirmek için firsat ariyorsa o sansi o onun kiz arkadasi olmak istiyor vardir. Örnegin, düzenli olarak bazen onu geri çevirmek bile tarihlerde size çikma teklif degil mi? O sadece size eslik ve sirket zevk partiler veya diger olaylar gidiyor mu? Bir adam mümkün oldugunca sizinle kadar vakit geçirmek için çaba yaparsa o zaman kesinlikle bulundugunuz

Ilk hareketi yapma

Size ve birlikte geçirdim tüm zamanlarda gitti bütün tarihleri, bu ilk hareketi yapan hatirlamak önemlidir. Onlar gibi bir kiz çikma teklif geldiginde çocuklar zaman harcamayacagim. O her zaman aramak ya da konusmak için ilk ise, o zaman bu açikça o sonra oldugu anlamina gelir.

Eger tanima

Bir adam hakkinda arkadaslariniz isterse, o zaman bu zaten o onun kiz arkadasi olmak istedigi açik bir isaretidir ve daha iyi tanimak için ariyor.