Online bugüne kadar yeni bir yol kalma

Yil geçmis çift, insanlar internet denilen bu güzel yerde birbirine toplanti olmustur. Bu online dating denir, ve sansini ya da tanidiginiz birinin bir online dating hizmeti araciligiyla biriyle bulustu vardir.

2004 yilinda, Amerikalilar Arkadaslik üzerine milyon 469 üzerinde dolar harcadi. Bu insanlar eski moda bir sekilde kalma gibi degildi ve romantik istek ve ihtiyaçlarini karsilamak için internete baktim.

Online dating, genel olarak, çok belâ basittir. Yapmaniz gerekir tüm ilgi doldurun ve yaptiginiz benzer ilgi alanlarina sahip kisilerle maç edilir. Gönderdigi deger toplanti olup olmadigini sonra web üzerinden birbirleriyle konusma kadar grev ve karar verecek.

Tüm digerlerinden biraz farkli seyler yapmak çok online dating web siteleri vardir. Bazi siteler, yukarida açiklandigi gibi, ayrintili bir eslestirme sistemi kullanmak. Digerleri kendinize küçük bir biyografi yazma seçenegi sunar ve diger üyeler yerleri ve çikarlari göz atmak için izin verir. Biraz daha etkileyici tanisma siteleri fotograf göndermek ve gün bloglar güne yazmak için web kamerasi kullanimi ve seçenekleri vardir.

Online dating bu garip geri ve ileri çogumuz yerine önleyecegini bu sorgulama ile insanlarla tanismak için bir yoldur. Eger çevrimiçi bir araya geldi biriyle sohbet ediyordum, zaten birbirlerinin çikarlarini biliyorum görünce kolay ve daha az talep ediyor.

Hollywood agir toplari Tom Hanks ve Meg Ryan oynadigi, Got Mail gibi arkadaslik büyük is bile ana film konusu olmustur. Iki online karsilamak ve disinda hatta birbirlerine kim bilerek kendi ilgi ve konusma yoluyla aski bulmak.

Bir arkadasi çevrimiçi bulma ret geçmiste neredeyse bir sey yapti. Tüm kisi online ask arayan ile, baglanmak için birini bulmak degil zordur. Insanlar için çevrimiçi seyir ve eslesmiyor bu yana her iki birbirlerini tanimak asla, çünkü onlari ya da kisinin zarar vermez seçme degil ilgili bir sey.

2002 yilinda, bir Wired dergisi makale “Yirmi yil sonra, fikir çevrimiçi için bakmadan ask arayan birisi aptalca olacagini.”, Dedi Bu tek basina Arkadaslik dünyasi için güçlü bir gelecek tahmin ve toplum inanilmaz bir hizla büyüdü yana.

Sizin için birileri her zaman vardir çünkü biraz sabir ve iyi bir kisilige sahip, herkes internette aski bulabilirsiniz.