Online çekici nasil

Çevrimiçi iliskiler söz konusu oldugunda, biz yaratici olmak zorunda. Bizi “görmek” degil olsa bile, hala çekici online olabilir.

Biz çekici bir fotograf ile baslar. Bu sekilde bize görsel bir “görüntü” var.

Daha sonra, tüm profil “pozitif” olmalidir. Tüm dünya hakkinda sikayetler listeleyen bir profil asla! Profilde Birisi topraklari, kendi yüzüne buzlu su bir bardak atma gibi. Sana söz veriyorum … iyi bir izlenim birakmak ve dönen hiç niyetim yoktu ki!

E-postalarinizi, her birinde olumlu bir sey söylemek bir çaba. Bu güzel hava bu hafta sonu hakkinda yorum kadar basit olabilir. Ya da büyük bir satis yanlislikla üzerine tökezledi.

Çekici çevrimiçi olmak için, enerji ile e-postalarinizi doldurun. Üzücü, zavalli, kanepe patates gibi olmaz.

Eger gerçekten online çekici olmak istiyorsaniz? Sikayet Dur! Ister inanin ister inanmayin, hiç kimse … bile aileniz ve yakin arkadaslari (onlar taklit edilir!) Eger tirnak batmasi kaldirildi sahip tüm prosedür duymak istiyor degil! Kimse çocugunuzun bas biti … ya da babalar hemoroid duymak istiyor!

Çekici online olmak için baska bir yolu da mali sorunlar yetistirme durdurmaktir. Sürekli NSF ücretleri için “tekrar” kazaya ve “Eger kupon klibi olmasaydi Çocugunuza beslemek için mümkün olmaz” … size bastan bir finansal borç gibi görünüyor yapar bahsediyoruz! Hiç kimse bilerek ya da “mutlu” bu yükü alacak.

Daha çekici çevrimiçi olmak için yalan söylemek zorunda anlamina gelmez. Sadece sadece tanistiginiz birinin üzerine tüm sorunlari “dökümü” zorunda degilsiniz. Ask ilgi ne harika bir kisi anlar, ve nasil kendi hayatinda sahip mutluyuz kez, o zaman “kötü” seyler alarak baslayan haziriz.

Birkaç çevrimiçi profilleri göz atin … hangilerinin onlari daha iyi tanimak istiyorum yapti? Hangileri çalistirmak ve arkana bakma istiyorum yapti? Durdurun ve nedenini anlamaya …

Kendinizi daha çekici çevrimiçi yapmak! Baslamak Sen bekleyen bir sürü insan var …!