Online sadece daha kolay, sadece ayni kirmak

Çevrimiçi Sadece kolay, Sadece ayni mi çevrimiçi kesiliyor nedenlerini ‘normal’ break up benzer Çogu zaman. Break Up Çift biri kendi ihtiyaçlarini kendi ortagi ile karsilanmaktadir olmadigini hissediyor olabilir. Ayrica eslerinin onlari yeterince saygi degildir hissediyor olabilir. Bazen çift sadece uyumlu olmamasi nedeniyle up olur kirmak ve sadece ögrendim.

Online kesiliyor biraz daha kolaydir, ve ben büyük dikkate alinarak biraz kolay söylüyorlar. Herkes zaten kolay bulur. Eger online esiniz ile kirmak için ve bunu yapmak için nasil bilmiyorum için bir zaman geldi. De online dagilmasi sirri Bin dereden yenerek olmadan yapmaktir. Onlarla kirmak istiyorum esinizin anlatmak. Sadece yukari baska bir mola gibi, onlarla kirmak istiyorum emin olmak gerekir. Break up ve birkaç dakika sonra çevrimiçi ve bu konuda ciddi degildi esinizin söyleme. Sen adil olmaz. Seyler iki arasinda çikan çalismiyorsa, yapmaniz gereken tüm mesaji bir ara göndermektir. Bazen break up bir nimet vardir ve bunun yerine bu konuda kötü duygu diger tarafinda bakmak ve olumlu bulmak.

Online kesiliyor ilk birkaç gün biraz zor olabilir. Bu kadar online sohbet için kullanilan olsaydi, yine kisi ile sohbet etmek çevrimiçi degil dizginlemek çok alacakti. Hem yukari aradan sonra arkadas olmak kabul etmediginiz sürece, arkadas olmak iyi bir fikir degildir. Hala onlarla bir iliski istiyorum Ve yine, diger kisinin yanlis anlasilabilir olabilir. Kisinin mesajinizi cevap vermez, ayrica zarar hissediyordu. Bu yüzden en iyi sey online onlarla sohbet kaçinmaktir.

Online kesiliyor da güvenlidir. Esiniz siddet açmak ve dövdü olabilir eski moda bir sekilde kesiliyor aksine. Online kesiliyor güvenli bir mesafede yapilir. Esiniz size açmak ve siddet olamaz. O yapabilecegi tek sey kötü niyetli olmak oldugunu. Ama hepimizin bildigi gibi kelimeleri, sizi öldürebilir asla evet onlar size zarar olabilir ama sizi öldürmek asla. Ancak gelen kutunuza teslim olmaktan küfürlü mesajlari engelleyebilirsiniz. Eger gelen kutusu ya da sohbet kisilerde gelen postalari kontrol edebilirsiniz. Yapmaniz gereken tek sey geliyor kendi mesajlari engellemek oldugunu. Ayrica hesabini degistirmek ve arkadaslarinizla kurdugunuz yeni hesabi kullanmak için bilgilendirebilir.