onu bir müttefik yaparak bir eski erkek arkadasi geri almak için nasil

Onun geri gelmek istemezse nasil bir eski erkek arkadasi geri almak için merak edebilirsiniz. Evet, kesinlikle zor olabilir. Eger durum bir müttefik var ve almak için nasil açiklamak için gidiyorum eger yardimci olur.

Eski erkek arkadasi su anda size geri gelmek istemiyorsa, bu sadece bir kisa vadeli bir durum olabilir. Gerçekten bu durumda olup olmadigini görmek için ilk bir kaç sey analiz gerekir.

Sen neyin yanlis gittigini belirlemek için mola kadar analiz ederek baslamalidir. Ayrica, bu olaylarin nedenini bulmak çok yararli olacaktir. Daha sonra, bir dahaki sefere varsa farkli neler yapilabilecegini görmek.

Kesinlikle onun için fikrini degistiremezsiniz. Ama kesinlikle onu etkilemek CAN. Sonuçta, o dogru, önce çekti? Ben hala bazi etkisi çekmek için biliyorum bahis ediyorum. Onun dügmeleri biliyorum. Onu size geri geliyor düsünmeye almak için dogru olanlari kullanin.

Gerçekten neyin yanlis gittigini için bir fikir almak için durumdan geri durmak çalisin. Bu davranis olsaydi, bu degistirebileceginiz bir sey mi? Onun davranis olsaydi, bu kabul bir seydir? Uzun vadede onu degistirme sayilmaz.

Eger eski erkek arkadasi geri almak için nasil anlamaya, gerçekten uzun vadede onu geri istiyorum emin olun. Küçük seyler o degistirmek mümkün, ancak mola nedeni kadar anlamak ve o degismez degil ya da bir sey olmadigindan emin olun olabilir.

Eger örnek yol açabilir Iste burada. Onun bu seyleri degistirmek ve kurnazca onu onun için onlari degisti bildirebilirsiniz, kirmak isteyen katkida bulundugunu yaptin bazi seyler vardi biliyor musun? Eger

Bir keresinde bunu ona siz de geri kazanmak için neler yapabilecegini düsünerek alacak iliski üzerinde çalisiyor görür. Bu noktada, o arada geri almak dogru çalisma sizin müttefiki. Bu ne istediginiz.