onu çevrimiçi bulmak için gizli

Sen Bazen benim cevap gibi “ne? Onu çevrimiçi bulmak için gizli olan” … ve bazen yok soruluyor kaç kez hiçbir fikrim yok!

Çevrimiçi onu bulmak için gizli onu nokta zaman “onu” kim bilmektir. Eger kör dolasan Eger nasil bilecek katlanmis? Onu çevrimiçi kör kat çikarmak ve daha ileriye gitmeden önce 2 listeleri baslamak bulma konusunda ciddi iseniz. Listeniz tas yer almaktadir listesi “olmali”. Bu listedeki herhangi bir esneklik ya da müzakere yoktur.

Sonra “seçenekleri” listenizi var. Mükemmel bir dünyada, bu ek ikramiye isterdim ama onlar olmadan yasamak istekli olacaktir.

Araba ile listeleri karsilastirabilirsiniz; … 4 lastik, bir motor ve koltuk “Olmasi gerekenler” dir. Bir ay çati, DVD ve MP3 çalarlar tüm “seçenekleri” dir.

Çevrimiçi onu bulmak için gizli bir diger kismi sudur; açikça listeleri uymayan erkeklerle vakit durdurun.

Olmayan bir içici (sizin vefat eden babasi sarhos bir tiran oldu), çocuk (sen 7 yasin altindaki 3 var) ve her aksam eve bir adam isteyen biri: listesi “olmazsa olmaz” senin üzerinde varsayalim. (Geceleri yalniz kalmaktan duramaz!)

Tamam … bu yüzden birkaç çocuklar karsilikli ilgi kurduk. Bir ikiniz telefonda oldugunu her aksam 3 bira asagi çarparak.

Baska bir adam herhangi bir çocuk sahibi önce vazektomi vardi böyle bir islevsiz, travmatik çocukluk geçirdim.

Ve üçüncü sehir disinda haftada 4 gece bir seyahat is adami.

Açikça (size göre) için dünyada sigmaz erkeklerle serbest zaman harcama olmadigini nasil “onu” bulabilirim?

Çevrimiçi onu bulmak için gizli ne istediginizi bilmek ve daha az için yerlesme degil ile baslar. Bunu al ve birkaç tanisma becerileri ekleyebilir ve size yolda olacak! Sizin için ne bekliyor!