onu online bulmak için online dating-2 ipuçlari

Sana “onu” ve mümkün olan en kolay yol ariyorsaniz bulmak için online dating ile yer aliyorsaniz varsayiyorum!

Onu online bulmak için ilk ipucu “diye” kim emin olmaktir. Çaba harcanmadan arkadaslik yarim girmeyiniz. Bunu yaparsaniz, zaman israf ve hiçbir yerde gidiyor, sizin Tekerlekler dönerken olacaktir.

Durmak ve düsünmek, o kisa? O bir tek ebeveyn mi? O çocuk var mi? O bir kariyer istiyor, ya da o bir es ve anne olarak içerik olurdu?

Eger toplam dürüstlük ile bu sorulara cevap verebilir, bir sonraki soru o ariyor ne sen oldugunu? Eger “o” ariyor degil ne ise, bir kez daha size zaman israf olacaktir.

Yuvarlak bir delige bir kare peg zorlamak için çalisirken zaman kaybetmeyin. Eger “güç” bile, rahat olmayacak!

Onu online bulmak için ikinci ucu birçok online tanisma siteleri arasinda onu bulmaktir! Acele etmeyin. O bulma deger! Büyük online siteleri kontrol ederek baslayin. Eger göz gibi çesitli siteler notlar. Site ve sizi tanimak istiyorum üyelerinin Kullanici Adi adini bir yere not edin. Hafiza için bu çok önemli bir adim birakmayin.

Bulmak için geziyor gibi “bir” listenize “olmazsa olmaz” iki kez kontrol etmeyi unutmayin. Bu kesinlikle hiçbir esneklik listesi asagidadir unutmayin.

Eger “onu” online, size zaman tekeline hiç ilgi var bayanlar izin vermeyin bulma konusunda ciddi iseniz! Orada alin ve iyi sanslar!