onu seven ve onun hakkinda düsünmeyi birakip nasil

Bu sevgi dolu birisi durdurmak mümkün mü? Devam etmek iliski için iyi bir neden var oldugunu fark ederseniz, bunu nasil sona musunuz? Ve en önemlisi, nasil devam edebiliriz? Sevgi dolu birisi durdurmak için, dogru birkaç sey yapmaniz gerekir – ya da risk çalismaz bir iliski içinde getting sasirip kalmis.

Ilk olarak, onu sevmeyi istiyorum neden hakkinda kendinizi hatirlatan tutmak. Eger iliskiyi bitirmek istiyorum neden muhtemelen dogru, iyi, mantikli nedenler var? Ve o aksi takdirde ikna etmeye çalisirsa, zihnini yapilmis ona – Eger hesaba katilmayan duygu ya da sadece baska bir yere tasimaniz gerekiyorsa, karar stand by konum çünkü olsun.

O Onun için üzülüyorum yapmak için çalisirsa sadece kendi mutlulugu sonra eger bir adam size karsi tutun olamaz, ve, iyi – sadece onu terk etmek çok daha nedenidir. Bir whiner ile hayatinin geri kalanini geçirmek istemem, degil mi?

Arkadaslariniz ve ailenizle Sonraki, dokunmatik taban. Onunla karismaya basladigindan beri Onlar muhtemelen özledik, ama simdi tekrar tek oldugunuzu, tekrar etrafinda olan seveceksiniz. O geldi önce zevk aldiginiz seyleri hatirlatmak için bir sey – o da bir hobi baslatmak veya bir yan çizgisi is bulmak için iyi bir fikir.

Son olarak, ayni zamanda yeni adamlar flört ve toplanti baslamak için harika bir fikir. Mutlaka çok hizli bir sekilde yeni bir erkek arkadas bulmak zorunda degilsiniz, ama orada var ne kadar çok büyük seçenekleri görmek, disari çikmak ve yeni bir adam arkadaslar edinmek için iyi bir duygu. Bu muhtemelen sevgi dolu birisi durdurmak için en keyifli yolu!

Eger fark edeceksiniz, yukarida belirtilen ipuçlari tüm kendiniz geri onu odak bir sürü alir ve. Onu senin nefesinin ensesinde hissetmeden, kendine dikkat ve seni seviyorum seyler yapmaya baslamak gerekir. Birini sevmeyi istiyorsaniz, kendinizi sevgi dolu baslamak gerekir.