Onun dikkatini çekmek için 3 yol

Bu bir online tanisma siteleri olmak için bütün amaci budur … onun dikkatini çekmek için!
Burada 3 emin yolu vardir …

Onun dikkatini çekmek için 1 yoludur …
Eger sorumluluk duygusu var göster. Kendine saygi ile hiçbir kadin, kapali bir online ya da kasitli bir finansal yükümlülügü ile takim olacak.

Eger gelir tutarli bir kaynak var ve gönüllü olarak tüm sorumluluklarinizi özen göstermektedir. Kadinlar bir adam seklinde, baska bir kadinin çocuk yetistirme gibi hissetmek istemiyorum!

Onun dikkatini çekmek için 2. bir yoldur …

Eger yilin babasi göster! Çocuklu Tüm kadinlar çocuklarina bakmak oldugunu hayatlarinin bir adam istiyorum. , Ancak ek olarak biyolojik babasi yerine degil.

Çocuk veya anneleri saygisizlik en ufak asla gösterme. Eger esi veya kiz arkadasi olarak anneleri saygi olmayabilir, ama o senin çocuklarinin annesi oldugu için saygi göstermek zorunda.

Onun dikkatini çekmek için 3 yol …

Onun ihtiyaçlarina dikkatli olun. Ille bir mali bir sekilde, ama o sadece birini dinlemek isteyen zamanlar vardir. Mutlaka tavsiye vermek degil …
Sordu, tavsiye vermeye istekli olun. Onu çocuklar söz konusu oldugunda tavsiye gönüllü asla. Bu anne ve biyolojik babasi ile sinirlidir. Eger bu uç göz ardi ederseniz? En sonunda pisman olacak!

Onu dikkatini çekmek için bu 3 yolu için not alacak, size çalisirken çok zaman kazandiracak “onu anlamaya!”