onun mind_ darbe – daha iyi bir agiz olmak nasil

O ilk öpücük konusunda tedirgindir? Eger ilk öpücük ile aklini darbe istiyor musunuz? Eger öpüsme teknigini gelistirmek istiyor musunuz? Öpüsme eglenceli ve keyifli hem de gereken bir seydir. Ancak, kötü agiz olmak baska bir tarih inis potansiyel zarar verebilir. Yani, okumaya ve ilk öpücük yani sira sonra her öpücük tirnak ögrenmek!

1. Nefesinizi tazelemek

Senin kadar esiniz olarak nefes ile ilgili olmasa da, taze bir nefes güven ekstra bir kenar verecektir.

2. Ekstra tükürük dikkat

O aramiyorum ne zaman herhangi bir asiri tükürük yutmak için zaman ayirin. Bu özensiz bir öpücük utanç verici bir durum önlemek olacaktir. Ayrica, dudaklarinizi sadece biraz nemli oldugundan emin olun. Çok fazla nem kötü bir sey olabilir.

3. dinlenmek

Asiri gergin öpüsme içine kanayacak olmak. Bu dudaklar gergin yani sira vücut neden olacaktir. Öpüsme keyifli olmasi gerekiyordu, bu yüzden rahatlayin!

4. Bu sehvetli olun

Öpüsme çok daha sadece dudaklarinizi daha gider. Bu tam bir vücut hareketidir. Öpüsme zaman, yavasça onun saç ya da kollarini dokunun. Vücudunuzun yani sira dudaklari öpüsme gerçekten isi açabilirsiniz.

5. Seçeneklerinizi açik birakin

Bazi insanlar aslinda Fransiz öpüsme brüt oldugunu düsünüyorum. Digerleri öpüsme bu yöntemi tercih. Onu hasilat elde ederek önlemek için, seçenekleri açik birakin. Dudaklarinizi ayrilik biraz ona onu hasilat elde ederek olmadan Fransiz öpüsme fikrine açik oldugunu bildirir.

6. Sizin tempo yavaslatmak

Yavaslatilmasi öpücük daha sehvetli yapmak ve sinirlilik kirmak için yardimci olacaktir. Yavaslatilmasi da deneyim artiriyor ve kendinizi tadini çikariyor söyler.

7. Öpücügün araniyor emin olun

Toplam utanç önlemek için, öpüsün garanti oldugundan emin olun. Henüz bir öpücük için rahat olmayabilir. Seninle konusurken basini tenteli veya yerinde duramiyordu baslarsa o öpmek istedigi gerçegi almak için bazi yollari oldugunu. Bunlar gelen ret ile ilgili önlemek için sinir aliskanliklari vardir.

Öpüsme arkasindaki en önemli sey eglenmek için! Eger sadece dinlenmek ve eglenmek ise, o da olacak!