profilleri reddetme için siber taciz-nezaket kurallari önlemek

Arkadas hizmetleri online yeni insanlarla tanismak için eglenceli bir yer olabilir, ama çünkü partner çevrimiçi ile ilgili gizli, sizinle bir konusma kadar çarpici olan kisi olduklarini söyleyenler tam olmadigini belli bir riski vardir. Bazi incelik ile yapmazsaniz bir online romantizm kopmasi ve hatta sadece bir online dating hizmeti araciligiyla e-posta bir profil reddetme zor olabilir.

Cyber ??taciz istenmeyen kisi veya e-posta veya anlik ileti yoluyla tehdit olarak tanimlanir. Siber STALKER’ler artik e-posta kontrol için sabirsizlaniyoruz bir gün pek çok kez ortalama ve uygunsuz e-posta göndermek, acimasiz olabilir. Ayrica pornografik materyal ve hatta özür dilemek kiliginda virüs gönderebilirsiniz (Açmak olasiligi daha yüksektir.)

Kalp almak, tanisma siteleri yüzlerce yüzden sadece yetiskin kalma yoluyla gönderilecektir bir profil için “hayir” diyerek ile ilgili nezaket kurallari ögrenmek, pes etmeyin, aylik veya yillik üyelik tanisma siteleri online dating hizmetleri, vardir çevrimiçi.

“Hayir, tesekkürler” diyerek için online dating ipuçlari sunlardir:

• Bir cevap göndermeyin. Bir e-posta açmak için çok kötü bir davranis oldugunu, ama bir kez sadece cevap yok, ve daha fazla temas etmek istemem. Internet dilinde bu hiç ilgi gösteren yaygin bir seklidir, ve uygun olarak kabul edilir.

• Eger cevap degil Birisi size e-posta göndermek devam ederse, sizin e-posta gönderen blok kullanmak, o bunun için budur.

• Bir sohbet odasinda ve sizinle sohbet kisi muhtemelen iyi bir maç olmadigini fark ise, çok güzel onlara ve de isterdim. Bir cevap için bekleyin ve nazik kapali oturum.

• Her zaman nazik olmak ve kibar, ama fikrinizi degistirirseniz olabilir bir göstergesi olarak yorumlanmamalidir bir sey söylüyorlar. Siber STALKER’ler, “et ve kan” STALKER’ler gibi, genellikle diger taraf, bu nedenle hiç bir hata payinin birakmadi bile, onlara önderlik etmek bir sey yapti inaniyoruz.

Her zaman online randevu hizmeti kötüye bu tür rapor. Adult dating çevrimiçi saglayan saygin bir sirket taciz raporlari olan birisi kinama ya da sona erecektir.